Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg "kincs"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg "kincs" vagyok, vagy egy béna?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...Annyira nyomoréknak érzem magam néha.A külsőm nagyon jó(nincs értelme most szerénykedni, tényleg nagyon jól nézek ki) viszont a belsőm :/...Furcsának és különcnek érzem magam , mivel nem járok bulizni,nem haverkodok könnyen, tehát nincs sok barátom. stb...Van párom 4éve.Olyan hülyén érzem magam ha elmegyünk pl a haverjaival valahova , mert nem tudok szóba egyeledni velük csak ülök kukán és ilyenkor azt érzem h nagyon ciki lehetek a barátom számára.Nagyon hűséges vagyok a barátomhoz.Szerintem ha nem szeretném akkor se tudnám megcsalni.Ha odajön hozzám egy pasi akkor reflexből elküldöm akármit is akar :/...

Barátom azt mondja hogy egy kincs vagyok , mivel "gyönyörű" vagyok és nem vagyok egy utolsó ribanc.De néha komolyan mondom irigylem azokat a lányokat ...én meg egy béna lúzernek érzem magam ilyenkor , hiába vagyok szép...

nem tudom mennyire tudtam hitelesen átadni a problémát mivel késő van és fáradt vagyok...azért remélem értitek

köszi


20L


2011. aug. 24. 01:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 17/L vagyok. Régebben amúgy mikor még a szárnyaimat bontogattam sokkal bulizósabb voltam, inni is sokat ittam, de a barátom nagyon megváltoztatott, teljesen megkomolyodtam mellette, pedig ő nem várja el tőlem, hogy ne igyak, ne bulizzak, sőt. Ő is szokott a haverjaival felönteni a garatra, és engem ez egyáltalán nem is zavar, de én nem teszem, mert nekem nem esik jól, nem kívánom, már nem vonz az az életmód ami a barátom előtt volt rám jellemző. Nekem így nagyon jó. Vannak barátaim, tartom velük a kapcsolatot, de ha buli van ahol tudom, hogy mindenki részeg lesz inkább el sem megyek, mert én úgysem innék, és sok részeg közt nem érezném jól magam. Nekem megfelel ez a nyugodt környezet, amiben élek most, kiegyensúlyozott vagyok, vannak barátaim, szerelmes vagyok, a családdal, iskolával is minden rendben. Élem az egyszerű kis életem és minden napomban van egy kis plusz boldogság, amitől az egyszerű élet nem jelent egyből unalmast is. Teljesnek érzem magam, és ezt az állapotot még nagyon sokáig fenn szeretném tartani.
2011. aug. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 .Daniel. ***** válasza:
Kincs vagy.:) Viszont belülről tényleg nem lehetsz akkora kincs. Értelmes vagy és ez tetszik viszont nem lehet túl nagy az önbizalmad ha magadat lenyomorékozod. Én tudom hogy úgysem vagy. Írtad hogy ciki hogy kussolsz a párod haverjai közt és nem tudsz velük beszélgetni. Ennek mi az oka? Nincs témád vagy nem tudod hogy kell megszólítani őket? Mert témára van pár jó technika de ha elengeded magad csak rajtad áll arc leszel-e vagy sem. Nem vagy jobb mint a többi ember de különlegesebb vagy. Önértékelés!:)
2011. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

én elhiszem, hogy kincs vagy. de tényleg, a barátodon kívül is van világ. tudom, vannak ilyen nők, akik nagyon-nagyon ragaszkodnak, és vannak pasik, akik ezt imádják:) de... szóval azért, mert valaki oda megy hozzád kulturáltan, és beszélgetni szeretne... nem kell azonnal elküldeni, ez aztán nem megcsalás. legyél nyitottabb, és igenis keress barátnőket/barátokat! kell az, nem jó, ha függsz a párodtól. néha kell külön-külön menni, csajos estéket tartani:) olyan jó dolog megosztani, hogy mennyire boldog vagy, vagy ha valaki tud neked segíteni, ha gondod van (mármint a kapcsolatban). vagy ha külön töltötök pár napot, és utána mennyi mindent lehet mesélni, és mennyire jó újra látni a másikat:)


ha a barátod haverjaival vagytok, szóljatok előre, hogy akinek van nője, az vigye magával. lányok felé talán könnyebben nyitsz:) így együtt is lennétek, meg nem is, mert a fiúk a fiúkkal, lányok a lányokkal:) kipróbálni érdemes, ha meg nem megy, akkor nem megy:) senkinek semmi köze hozzá, hogy te mit csinálsz a kapcsolatodban, de nekem úgy tűnik így nem érzed jól magad, különben nem fogalmazódott volna meg benned ez a kérdés.

2011. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. aug. 24. 13:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Én szoktam csajos estéket tartani, ezzel még nincs is gond... de a nyáron sajnos néhány napot külön kellett töltenünk a párommal, lelkibeteg voltam, és ő is alig várta, hogy hazaérjen hozzám, vagy én hozzá. Nekem nem volt élmény nélküle a barátnőkkel nyaralni, sőt. Katasztrófa volt. Ha érzem, hogy nincs a közelemben és nem mehetek oda hozzá akármikor, akkor végem van. Ha itthon vagyunk mindketten de az estét külön töltjük a saját barátainkkal, akkor nincs semmi bajom, de ha már 100 km-ek választanak el, akkor a rosszullét kerülget. Lehet, hogy túlságosan ragaszkodó vagyok, de nekem ez így jó és én nem is akarom, hogy ez változzon. És őt sem zavarja, hogy ilyen vagyok. 17/L
2011. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen de végülis tényleg nem is ezzel van a baj...hanem ugye hogy unalmas vagyok :s ..mármint ha már ismerem az illetőt, vagy ha szimpatizálok vele és feloldódtam akkor jófej vagyok meg minden de addig :/...magyarul ha átlagosan néznék ki akkor semmi jó nem lenne bennem :D...
2011. aug. 24. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!