Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg "kincs"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg "kincs" vagyok, vagy egy béna?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...Annyira nyomoréknak érzem magam néha.A külsőm nagyon jó(nincs értelme most szerénykedni, tényleg nagyon jól nézek ki) viszont a belsőm :/...Furcsának és különcnek érzem magam , mivel nem járok bulizni,nem haverkodok könnyen, tehát nincs sok barátom. stb...Van párom 4éve.Olyan hülyén érzem magam ha elmegyünk pl a haverjaival valahova , mert nem tudok szóba egyeledni velük csak ülök kukán és ilyenkor azt érzem h nagyon ciki lehetek a barátom számára.Nagyon hűséges vagyok a barátomhoz.Szerintem ha nem szeretném akkor se tudnám megcsalni.Ha odajön hozzám egy pasi akkor reflexből elküldöm akármit is akar :/...

Barátom azt mondja hogy egy kincs vagyok , mivel "gyönyörű" vagyok és nem vagyok egy utolsó ribanc.De néha komolyan mondom irigylem azokat a lányokat ...én meg egy béna lúzernek érzem magam ilyenkor , hiába vagyok szép...

nem tudom mennyire tudtam hitelesen átadni a problémát mivel késő van és fáradt vagyok...azért remélem értitek

köszi


20L


2011. aug. 24. 01:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt most nem teljesen értem. Egy a lényeg: LAZÍTS, ENGEDD EL MAGAD oszt cső. Másrészt ne legyél papucs, a pasidon kívül létezik világ.
2011. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok papucs, nagyon jól tudom...Amugy elő tudom úgy adni magam mintha tele lennék önbizalommal...De közbe meg mivel nem vagyok beszédes,mindenki azt hiszi hogy beképzelt vagyok..tökjó :d..
2011. aug. 24. 01:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Én értelek, hiányzik a ribanckodás.
2011. aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
HAHA :D ja...amugy komolyan, lehet belül vmi ribanc vagyok de ha akarnék sem tudnék olyan lenni...
2011. aug. 24. 01:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez így jó hidd el :D azok a partikvák akikről beszélsz na 1000 darab olyan sem ér fel egy te féléddel. jó őket nyilván többször többen fogják megkrni meg megcsalni meg kihasználni meg megalázni és többször lesznek full részegek és így a legalpáribb mocskos helyen is mindenki magukévá fogja őket tenni sőt az ő pinajuk sokkal gusztustalanabb elhasznaltabb is lesz és büdösebb mint a tiéd és talán idővel a pisijük is becsurog vagy dugót használnak az ánuszukra. de ettől még a te életed százszor jobb :) ne irigyeld őket :D
2011. aug. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

utolsóval mélységesen egyetértek.

én is ilyen vok, azzal a különbséggel, h könnyebben barátkozok.

de persze mindig besértődnek, mikor félreértik, és el vannak hajtva...akkor én vok a qva.

pedig pont hogy nem, m a páromon kívűl nem kap meg más.

20/L

2011. aug. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, egy éve együtt a barátommal. Szerintem nagyjából megértem amit mondani akarsz. Mi egy hétre mentünk el még júliusban a barátnőimmel nyaralni, 3-an. Közülük csak én voltam párkapcsolatban, ők szinglik voltak. Persze pasizgattak, engem meg húzgáltak magukkal mindenhová, mert épp az aktuális kiszemelt pasi után kellett menni buliba, strandon, stb. Ha hozzám odajött egy haverja akármelyik pasinak, akkor zsigerből elzavartam (eleve azokkal sem álltam szóba, csak köszönés erejéig akikkel a barátnőim kavartak). Ők ezen ki voltak akadva, hogy én miért vagyok ilyen elutasító, lehordtak mindennek, hogy azért mert nekem pasim van ne viselkedjek így, stb. Nem értették meg, hogy én nem azért mentem velük nyaralni, hogy összeálljak minden jöttmenttel beszélgetni, meg meghívassam magam a discoba aztán győzzem lerázni magamról a pasikat, mert azért fizették a piát, hogy megdughassanak. Soha egy vizet se fogadtam el senkitől, eleve inni sosem iszok. A nyaralás veszekedésbe fordult, hétfő-vasárnap lett volna, de én már csütörtökön itthon aludtam, értemjött a barátom. Én ezt nem tartom cikinek. Ha nem lesz barátod (ha esetleg szakítotok), akkor majd te is kinyílsz és ismerkedsz. Én sem örülnék ha fordított esetben a barátom szóba elegyedne ismeretlen lányokkal. Persze a baráti kör az más, ha ott vannak lányok, az nem érdekel, rájuk soha egy pillanatra sem voltam féltékeny, mert gyerekkoruk óta barátok. Nekem is vannak fiú haverjaim akikkel szoktam beszélni, de újakat semmiképp nem akarok szerezni, és tudom, hogy a pasim se nézi jó szemmel. Bocsi, ha nem így értetted a problémád, én ezt szűrtem le belőle. Ja és szerintem ez nem papucsság... Én nem érzem magam papucsnak attól, mert csak a meglévő barátnőimmel/barátaimmal járok szórakozni, és nem mindenféle ismeretlennel beszélgetek át egy éjszakát. 18/L
2011. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*17/L de az elején már úgyis írtam a korom. :D
2011. aug. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
deigen kb így értettem :) örülök hogy nem vagyok egyedül.
2011. aug. 24. 01:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindig is ilyen lányt kerestem, nagyon sajnálom, hogy így 20 év alatt sem találkoztam eggyel. Szép és ráadásul kissé magányosabb, nem bulizós fajta? KINCS! Én is hasonló vagyok fiúban (a szépet leszámítva:P), már régóta bennem van ez az egész kitaszítottság, "idegen egy idegen bolygón" érzés, és hát megértem, hogy kényelmetlen, de Neked legalább van párod. Ne törődj azzal, hogy vajon mit gondolnak rólad a haverjai, lényegtelen. Nem nekik kell megfelelned. Ne görcsölj ezen, igaza van a barátodnak. Te ilyen vagy és kész, és szerintem büszke lehetsz rá.

20/F

2011. aug. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!