Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanál olyan csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanál olyan csajozós szövegeket, amitől elolvadnak a lányok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, hogy megkérdezem, de te honnan tudod, hogy mitől olvadnak el a lányok? Meg csajozós szöveg?

Én nő vagyok, és ettől a természetes dumától tuti nem olvadnék el..

Már eleve ilyen sok kitalált szöveggel ha valaki előhozakodik, az nem szimpatikus.

Egy lány attól olvad el ha megdicséred, hogy milyen csinos, szép. megdicsérsz apróságokat rajta, észreveszed az új ruháit, ha máshogy van megcsinálva a haja, ha azt mondod neki, hogy gyönyörű a mosolya, stb...

nem attól, hogy úgy beszélsz mint egy költő...

pontozz le, ha akarsz, én tényleg segíteni próbáltam.

2011. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Kedves kérdező... Tudományos tény ,hogy a 'csajozós szövegek' megbuktak. Egészen egyszerűen egy sem működik. Soha nem is működött és nem is fog.

Ha egy lánnyal szeretnél megismerkedni akkor van néhány dolog amit szem előtt kell tartani és akkor bármi lehet. Ha egy lánynak nem vagy szimpatikus akkor tök mindegy mit mondasz... csinálsz... nem fog semmi sem történni.

Mondok néhány dolgot ami segíthet.

Legyél spontán és tudj improvizálni.

Alkalmazkodj a humorához és csak akkor legyél kétértelmű ha vevő rá.

FIGYELJ minden szavára és az alapján irányítsd a beszélgetést.

Ne dicsekedj és ne beszélj magadról, csak ha kérdez.

Nyugalmat és erőt árassz, ne legyél agresszív, trágár és buta.

Nincs olyan 'stratégia' ami minden nőt levesz a lábáról... De ha képes vagy beléjük látni... akkor minden nőnél / lánynál ki tudsz alakítani egy stílust amivel jó eséllyel célt érsz.

Sok sikert. Remélem segítettem.

2011. aug. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
kérdező te olyan bamba vagy hogy az már fáj az pedig hogy ment a piros kit érdekel? attól hogy nem tudsz semmi dumát se nem a mi hibánk ;)
2011. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kuktaberci ***** válasza:
100%

Mikor volt barátnőmet megismertem msn-en beszélgettünk aztán szótár kellett neki, felét nem értette mit mondok.

Úgyhogy hagyjuk csak ki a választékosságot.

2011. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 csokissüti002976 ***** válasza:
Egyszerű: szép a szemed. utána meg zavarbaejtően mosolyogsz rá, meg a szemébe nézel. ennyi. :D
2011. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ritkán dícsérd annak van igazán értéke.. :) Egy egyszerű gyönyörű vagy is nyerő.. De ne csak a külsőre fókuszálj az eszét és a belső értékeit is (már ha van :D)
2013. máj. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ez még akkor jobb ha nem is ismered csak meglátod valahol.


Te:- Láttam.


Lány:- Mit?


Te:- Hogy elloptad.


Lány:- Mit?


Te:- A szívemet.

2022. aug. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!