Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nő szerintetek mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő szerintetek mint gondol ilyenkor?

Figyelt kérdés
az egyik tanárom órán amikor rám néz akkor úgy néz rám mint akit fel akarna falni, órán mások előtt kicsimnek szólított, egyszer találkoztunk a folyosón, és vigyorogva elkezdi nekem ,hogy katuskám,pedig mindig csak katának szólítanak...
2011. aug. 20. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk kedves a tanárod és kedvel téged mert jó diák vagy...
2011. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha tetszik, feküdj le vele, próbáld ki azt mesélj.
2011. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennék az igazgatóhoz vagy dékánhoz, nem tudom hova jársz.
2011. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, előtte egyszer felvenném a szövegelését, hogy legyen bizonyíték. Ezért simán kib*sszák jobb helyeken a "tanárokat".
2011. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
direkt egész órán csesztetem, és nem kapok érte semmit, szóval ebből a szempontból jó
2011. aug. 20. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:

13:55


Ha minden tanárt elbocsátanának, aki szereti a gyerekeket, akkor aztán k.rva jó iskoláink lennének...

Most mi is a bűne szerencsétlen tanerőnek? Rámosolygott egy gyerekre és egy becenéven szólította?


Szörnyű vétek, agyon kellene lőni az ilyet, nem?


Na nyugodjatok már békében!


Pedro

2011. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg a seggemet csapkodta, de nem zavart, mert jó fej volt és mindenkivel hülyéskedett. Szerintem nem kell az ilyet felfújni, örülj neki, hogy kedvel és mosolyogj rá szépen meg nevess rajta. :)
2011. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"direkt egész órán csesztetem"


Ez viszont RÓLAD állít ki szegénységi bizonyítványt. De hát végülis sok ember türelmével vissza lehet élni. Egészen addig, míg egyszer pofára nem esel - és fogadok, hogy akkor te leszel megsértve...


Pedro

2011. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pedro - majd ha a lányodat kicsimnek szólítja egy tanár meg méregeti, akkor majd rájössz, addig meg legyél liberális nyugodtan.
2011. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és csak akkor ír be ha jó vagyok az egész órán, de csak azért csesztetem mert kiakarom deríteni,hogy télleg csak akkor ír be
2011. aug. 20. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!