Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő 80kg-ról lefogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 80kg-ról lefogy 65-60kgra akkor lesz esélye annál a férfinél, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát szép volt gratulálok nagyon ügyes vagy sokat elértél és ne hagyd hogy vissza menjenek a kg-ok ! De ha amúgy nem szeretett volna sajnos így sem fog :( !
2011. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:11


és hopgy tartod a súlyod? mikor meglátott lefogyva hogy reagált?

2011. aug. 12. 22:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan bonyolult lenne tartanom a súlyomat, eleve úgy fogytam le, hogy életmódot változtattam. Azért mert lefogytam nem fogok visszaállni a régi étkezési szokásaimhoz.

Amikor meglátott a pasi először nem ismert fel, de aztán bemutatkoztam és eléggé nagyra nyílt a pupillája :D azon jót röhögtem, hogy milyen hülye fejet vágott... Aztán elkezdett rám írni msnen és egyre nyomulósabb szövegeket írt. Kicsit irritált... Aztán végül megmondta, hogy nem is tudta eddig, hogy én ilyen "jófej" vagyok és nem lenne e kedvem találkozni. Visszautasítottam, mondtam neki, hogy ha régebben nem kellettem neki, akkor nem hiszem hogy most ugyanannyira kellenék neki. Erre ő azt felelte mindig, hogy nem ismert meg akkor igazán "-.-. De hiába írtam neki, hogy én is jobban megismertem és így már egyáltalán nem kedvelem folyton rám szállt msnen, végül az akkor kezdődő kapcsolatomból, ami máig tart :) a párom leállította.

2011. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
akkor mindent eszel? csak keveset eszel,nem sokat igaz?
2011. aug. 13. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!