Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő 80kg-ról lefogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 80kg-ról lefogy 65-60kgra akkor lesz esélye annál a férfinél, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondanám, hogy biztos, mert azért a többi tényező is fontos. De az tuti, hogy csak előny lenne.
2011. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem nem a súlyom miatt szeret v nem szeret a barátom. Duci voltam megszeretett összejöttünk. Lefogytam ugyan ugy szeret. Sztem ez így normális. Ne a súly alapján ítéljen, szeressen meg.
2011. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne fogyhatna le. Ismertem én már nagyon nagyon kövér lányt is aki gebére koplalta magát.Ey mondjuk nem egészséges meg hülyeség is de bárki lefogyhat. Én meg mondjuk az oan szerencsétleneken tok röhögni akik egy ien embert kiröhögnek.
2011. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kilók a fontosak, hanem a szerelem, te jóember!
2011. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak tesztnek jó. Aki 80 kilósan észre sem vett, de vékonyan odavan értem, azt legfeljebb kinevetem.
2011. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem fogsz lefogyni bibibiii :D
2011. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted saját magad és elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, akkor teljesen mind1 hány kiló vagy, mert jól fogod magad érezni a bőrödben és ez a magabiztosság éppenséggel egy pasit is bevonzhat. Ha a kiszemeltet nem is, akkor se búsulj, hiszen annyi pasi van, mint égen a csillag. :D
2011. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem hasonló történt. Igaz én 76 kg voltam, nagyon oda voltam valakiért, de ő nem akart semmit. Lefogytam 56 kgra és már randizni akart velem, de én visszautasítottam, mert találtam nála jobbat :)
2011. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:07


és tudod tartani a súlyod? mi lett a pasival,aki miatt fogytál?

2011. aug. 12. 21:00
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy tudom tartani a súlyom. Sőt azt hiszem, hogy azóta, amióta ez történt még fogytam kb olyan4-5 kgt. És nem a pasi miatt fogytam. Csak is magam miatt, mert rossz volt tükörbe nézni. A pasival nem igazán tartom a kapcsolatot, de azt tudom, hogy van barátnője, de állítom, hogy szebb voltam kövérebben is, mint az a lány.
2011. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!