Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen az ideális nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen az ideális nő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinek másmilyen, de én most arra vagyok kíváncsi, hogy személy szerint kinek milyen! Gondolok itt:

- kinézet, öltözködés, igényesség, ruhák, sminkek, haj, illat

- viselkedés, beszédstílus, érdeklődési kör, hobbi, állatok


És még egy kérdés: Ki milyen munkát képzel el az ideális nőnek? :)


2011. aug. 12. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:

[link] kinézetre ilyen

belső: kedves :D

ideális munka: fitnessmodell

2011. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem bánod, nem a te szempontjaid szerint írom, mert a legtöbb nekem ezek közül tök mindegy :D

Külsőre: nálam kisebb, hosszú haj, barna szem, babaarc, nem túl sovány (a modellalkat túl sovány), nem túl kövér.

Belsőre: legyen kedves, de őszinte, legyen elég intelligens h tudjunk beszélgetni, és tudjon szeretni a külsőm ellenére is. Sajnos az utolsó szempontnak megfelelő nő nem létezik.

Egyébként a felsoroltak közül csak a belső tulajdonságok fontosak, a külsőt inkább úgy értettem, h ha megalkothatnám az ideális nőt magamnak :)

2011. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre: [link]
2011. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és a munka: a legideálisabb az lenne, ha el tudnám tartani a családot, és ő otthon maradhatna házimunkát végezni meg a gyerekekkel foglalkozni :)
2011. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

KÜLSŐ:

-hosszúkás,soványabb arc

-szép homlok

-szögletesebb áll

-szép száj

-haj és szemszin mindegy de ha lehet választani,akkor barna

-kicsit nagyobb,egyenes,hegyes orr,hosszúkás orrlukak

-nincsenek az arcon túl nagy felületek

-kisebb fül

-nem túl keskeny és nem túl széles váll

-nem túl kicsi mellek

-kisebb udvarú,kicsit kiálló mellbimbó

-nőiesen formás felsőtest

-szép,nem túl rövid,picit hegyesebb ujjak,szép tenyér

-170cm,vagy annál magasabb

-Hosszú,izmos comb,vádli

-szép nem túl nagy és nem túl kicsi lábak

-kicsit vastagabb csontozat

-formás fenék

-rendszeresen szőrtelenitett


BELSŐ:

-igényes,de nem elkényeztetett

-rendkivül higénikus

-rendszeresen szőrtelenitett

-vallásos

-erkölcsös

-tisztelettudó

-egészséges életmódot él

-nem partyribanc

-hűséges

2011. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kinézet: alacsony, vékonyabb testalkatú, de nem deszka

öltözködés: laza, sportos, ad magára, tud elegáns, nőies is lenni

igényesség: alap

ruhák: = öltözködés

sminkek: igenis adjon magára, nem kell 6kiló, de alkalmanként csipje ki magát. de kiló kenyérért merjen le menni "csupasz" arccal

haj: tökmind1.

illat: jó (??)

viselkedés: laza, kedves, ne flegma, ne plázap*csahh, lehessen vele hülyülni, de beszélgetni is

beszédstílus: ??

érdeklődési kör: mind1, csak legyen ami érdekli, nemárt ha jó is benne, de nemlényeg.

hobbi: = érd. kör

állatok: ??


18

2011. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semmilyen :D :P
2011. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:10


Én is így gondolom nagy részt.

2011. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
és arra gondoltatok már, hogy felesleges ideált keresni? ha beleszeretsz egy lányba, akkor tök mindegy milyen pontoknak felel meg vagy sem, lehet hogy teljesen más lesz a csaj, mégis megfog benne valami ami miatt vonzódsz hozzá, beleszeretsz
2011. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alkata legyen átlagos, vagy vékony (semmiképp se legyen nagyon elhízva, néhány + kg még belefér:)). Hosszú (minimum vállig érő) haj, mindegy milyen színű, ha jóláll neki. Szemei is mindegy milyen színűek, az összhatás a fontos. Legyen nőies arca, aranyos mosolya, lehetőleg ne, vagy csak nagyon finoman sminkelje magát. Én úgy gondolom, hogy aki szép, az smink nélkül is szép, aki meg nem annak tökmindegy. Öltözködése ne legyen túl extrém, lehetőleg ne kövessen semmi ilyen épp aktuális divatőrületet, legyen szolidan nőies. Ne legyen bulizós típus, ne piáljon, ne dohányozzon, lehessen vele sokféle témában elbeszélgetni (komoly témákban is), emellett legyen humora és inkább az ilyen kettesben történő programokat preferálja, mint a sétálás, filmnézés, kirándulás, (szeretkezés ;)) stb. A többi lényegtelen... lehet felőlem alligátora meg béjegygyűjteménye is, és az sem zavar, ha hadar. :)


Ja, és lehetőleg legyen 16-21 év között, nem hátrány, ha szereti a verseket, rajzol és Veszprém megyei. :)


20/F

2011. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!