Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért jön be jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért jön be jobban a barna bőr barna haj és barna szem?

Figyelt kérdés
És amelyik nő barna annak már csak a barna jön be.
2011. aug. 11. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

fekete haj + kék szem, vagy szőke és zöld bagy kék szem - az ilyenekért bolondulok:)

15/l

2011. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És én barna vagyok.
2011. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
ajj, ezek a kérdések olyan hülyeségek.. ahány ember, annyi ízlés.. nincs ilyen, hogy mindenkinek az jön be.. jah, és attól hogy valakinek van egy ideálja, nem csak azokkal foglalkozik, lehet, hogy bejössz neki szőke hajjal is..
2011. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be 20L
2011. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
hát ezt nem lehet le általánosítani...:) imádom a sötét hajú,barna szemű,kreol bőrű pasikat :) mert az olyan mediterrán :D bejönnek az olaszok :P de nemlenne kifogásom egy helyes szőke hajú és kék szemű pasi ellen sem,ha levesz a lábamról :P
2011. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet így kijelenteni. Én pl a fehér, sápadt bőrt és a fekete hajat kedvelem, ez a favorit. Mégis volt már szőke barátom is :D
2011. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
mi vaaan? Ilyen nincs. Ha egy pasi helyes, akkor tök mindegy, milyen színű a szeme és a haja. Nőben ugyanígy van.
2011. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!