Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért jön be jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért jön be jobban a barna bőr barna haj és barna szem?

Figyelt kérdés
És amelyik nő barna annak már csak a barna jön be.
2011. aug. 11. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem nem is jön be.. :)
2011. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha a barna bőr nem is annyra,de én tényleg a barna hajú pasikat szeretem vagy barna vagy zöld szemmel
2011. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nálam a hajszín nem számít semmit.

Volt egy ismerősöm, aki nagyon világos szőke volt, és ő is így gondolkodott, hogy a csajoknak a barna jön be, befestette a haját. Elég idiótán nézett ki vele, pedig nem nézett ki rosszul szőkén.

2011. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szem mániás vagyok, szeretem, ha gyönyörű színű szeme van a páromnak, de a barna nem tartozik ide. Zöld, vagy kék szeműek nagyon tetszetősek.
2011. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam olyanról hogy akinek mondjuk nincs apukája annak az olyan férfiak fognak tetszeni mint amilyen az apukájuk volt.Ez nálam is bejött.Apu meghalt 10 éve barna hajú barna szemű volt és nekem csak az ilyenek tetszenek.Szerintem ez igaz lehet..:)
2011. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

:D:D

Nekem a szem meg a haj szin mindegy, de a bőre legyen barna (de azé ne néégereseN)

2011. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
most azért mert téged vagy ismerősöd kikosarazot egy ilyen és/vagy barna szemü meg haju pasival jár aki bejönn neked még nem kell általánositani vanaki ezt vanaki azt amugy meg gondolkodj el hogyha a barna szemüek tetszenének már nem is léteznének zöld vagy kékszemüek mert senki nem lett volna a párjukés akkor nuku gyerek...szval..
2011. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a barnahajú barna szemû fiúk nem jönnek be. inkább a szôke/szôkésbarna hajú kék szemû srácok tetszenek
2011. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem barna hajam és barna szemem van, igaz, hogy a sötétebb hajú pasik jönnek be, nem a szőkék, de a szemben inkább a szürkéset vagy a kéket szeretem. 19/L
2011. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ja, és a nagyon barna bőr meg taszít
2011. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!