Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsán fog hangzani, de ver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán fog hangzani, de ver a barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bármilyen kisebb dolog miatt feldühödik, és akkor ököllel üti a gyomromat, ha elkapom a kezét, akkor rugdos, egyébként dobál mindennel (komolyan mindennel), ami a keze ügyébe kerül.


Volt, hogy a telefonját vágta hozzám, ami olyan szerencsétlenül ütötte meg az arcomat, hogy a járomcsontom eltört.


Viszont elhagyni sem szeretném, mert depressziós. Az édesanyja 2 és fél éve halt meg, azelőtt fél évvel kezdtünk el járni. Az első egy év még rendben volt, de aztán a depresszió jeleit láttuk rajta édesapjával, így elvittük pszichológushoz, akihez azóta is jár. Gyógyszereket szed azóta is.


Bízom abban, hogy az első 1 év még "visszatérhet". Szerettem azt a lányt, ezért nem szeretném őt most sem elhagyni. Van, amikor napokig olyan, mint régen, érezteti velem, hogy szeret, aztán hirtelen megőrül, és...


A pszichológus nem tud semmi biztatót mondani. Ti tudtok valamit, esetleg valakit ajánlani?


Nagyon köszönöm!


Én 27/F, ő 24/N


2011. aug. 10. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem is elhunyt édesapám, mégsem vertem/verem szét a barátomat...

Az a baj, hogy ez komoly személyiségbeli meg pszichológiai probléma lehet...És nem tudsz mit csinálni:( Elhagyni sem lehet, mert az rosszabb mindkettőtöknek:( Sok kitartást

2011. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 skarma ***** válasza:
100%

Hihetetlen milyen kitartó és hűséges vagy... komolyan, nem is tudtam hogy léteznek még ilyen férfiak. igazi kincs vagy.


Lehet hogy hülyén fog hangzani a tanácsom, de szerintem vidd el egy kineziológushoz. Az nem az agyában turkál, mint egy pszichológus, hanem a lelkét próbálja meggyógyítani. Emellett nem fogja gyógyszerekkel tömni!

Egy próbát megér, nem?


Tényleg sok siker kívánok.

19/L

2011. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Én lehet hogy egy szívtelen dög vagyok, de én szó nélkül ott hagynám,bármilyen depressziós is. Ez azért elég megalázó hogy ver a barátnőd...kissé papucs vagy.
2011. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fogd meg és öleld át erősen, hátha érzi hogy szereted és ettől megnyugszik.
2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy minden gyógyszer szedését azonnal fejezze be. Természetesen fokozatosan.

Milyen gyakran ver a barátnőd?? Milyen gyakran vagytok együtt? Mivel töltitek a szabadidőtöket? Mással hogy viselkedik?

2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyébként egyiknap tényleg tölthetnétek egy teljes napot szerelemben, romantikusan.
2011. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te hogy reagálsz rá, amikor ver téged? Tudatod vele, hogy ez rossz?
2011. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is respekt a kitartásodért.


S nem sértésként akarom mondani, de nem igazán értem hogy engedheted ezt.

Te egy életerős fiatal férfi vagy, hogy a fenébe nem tudod lefogni?

Nekem is volt olyan nővel dolgom aki tányérokat dobált felém, sőt egyszer volt, hogy egy gázpisztolyt fogott rám. :D

Elég durván hangzik, de saját érdekemben, a tárgyak védelme érdekében, és az ő érdekében se volt más lehetőségem, mint hogy minél kevesebb fájdalmat okozva, de lefogjam, és leállítsam.

Megütni se tudott pont ebből kifolyólag, mivel már jóval előtte lefogtam, és addig nem eresztettem el amíg szavakkal le tudtam nyugtatni, és elmúlt a veszély. Ez dühroham, szavakkal nem lehet leállítani rögtön, s mivel itt emberek egészsége a tét, ez a legjobb megoldás.


Ha pszichológus nem tudta megoldani eddig, akkor neked se biztos, hogy sikerülni fog. Ezért én a helyedben, akármennyire is szeretem ultimátumot adnék neki. Ülj le vele, és mond el neki, hogy nagyon szereted, de ennek ellenére ilyen dührohamokkal nem fogod mellette kibírni, ezért a következő ilyen kitörés után EL FOGOD HAGYNI.


Utána már csak rajta múlik a dolog. Az irántad érzett szeretet elég erős e ahhoz, hogy segítsen neki abban, hogy kontrollálja magát, vagy nem. Ha nem, akkor ez a jövőben is bármikor előfordulhat, tehát ha nem akarsz szenvedni a jövőben, tényleg el kell hagynod. Ha tudja, akkor a probléma megoldva.

2011. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hűű, na te igazi férfi vagy. :)


Szóval ha legközelebb ver, mondd el neki, h szereted őt és nem esik jól, ha ver....vagy esetleg később beszéld ezt meg vele, h nem lesz ez így jó.

2011. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mondjátok el a pszichológusnak,hogy van ez a probléma is,túlteng benne az agresszió írjon fel valami nyugtatót ne csak antidepresszánst szedjen,vagy ahelyett.

Komolyan beszélj a lánnyal,mond meg neki hogy eröltesse meg magát mert ez így tovább nem mehet.

Van olyan aki évtizedekig nem gyógyul ki a depresszióból fiatal vagy még választhatsz jobb életet is valaki más mellett.Egy depressziós emberrel még együtt lehet élni de aki még veszélyes is azzal már nehezen.

Mond meg neki,hogy te mellette vagy és segítesz de ehhez neki is tenni kell.

2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!