Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Ez a plátói?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Ez a plátói?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel ritkán dumálunk látjuk egymás levelezünk. Tetszik nekem. Állandóan azt álmodom/arról álmodozom éjjel, hogy állunk egy reptéren, megcsókol, aztán megsimogatja a kidudorodó hasam, és leguggol a kisfiunkhoz aki kb. 2 éves és azt mondja neki: " Vigyázz a mamira és a húgaidra, nemsokára hazajövök." Megsimogatja a fejét és visszafordul hozzám, hasonló szavakkal. Újra megcsókol és a kisfiammal, nézem ahogy távolodik a terminálja felé.

Ez mi? Plátói? Normális vagyok?

16- ot töltöm


2011. aug. 6. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyedben összekapnám magam mert az ilyen nagyon tervezgetős nőket a normálisabb férfiak messziről kiszagolják és nagy ívben kerülik.


24/F

2011. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyeneket álmodsz 16évesen?:D:D
2011. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
butaság amit az első írt, én 17 vagyok, de simán le tudnám magam kötni..
2011. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző: meg is bánnád mint a kutya egy 10 év múlva ....



Egyébként nem ez a plátói ...

2011. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!