Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki egy lánynak alúl szőrösne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy lánynak alúl szőrösnek lenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 00:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

14 éves kor felett nem lehet ciki, hogy valakinek szőre van "ott lent".

Egyébként meg egyéni ízlés kérdése, kinek mi tetszik.

Mondjuk csinálsz egy teljes intimgyantát, aztán kiderül az új pasiról, hogy bozótharcos. XD Várhatjátok, mire kinő.

Ismertem olyan csajt, aki eredeti szőke, OTT is, és eszébe se jutna leborotválni az egészet, mert NEKI így tetszik. Még büszke is rá, hogy mindenhol szőke. Fazont igazít, bikiniből nem lóg ki, 2*2 centis zsinórtangát nem vesz fel, és ennyi.

Annál gázabb, amikor valaki borotválja/gyantázza és utána borostás, tele van piros szőrtüszőgyulladással, és hol ilyen, hol olyan fertőzése van. Nőgyógyász ismerősöm szerint minden olyan hü.lye pi.csa megérdemelné, hogy láncfűrésszel alávágjanak, aki havonta beugrik hozzá, mert túrós a p..ja, de borotválja ÉS tangát hord. Totál kiakad. XD Diplomás embert még nem hallottál ilyen paraszt módon káromkodni. XDDD

Élőben meg nincs photoshop, szóval ronda is.


Maradjunk annyiban, hogy most divat borotválni.

2011. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én meg nem láttam senkit akinek szőrös lett volna a talpa. Az is alul van.
2011. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmind1. Lényeg, h ne legyen nagy a szőr, e ha van1 kicsi, hát istenem...
2011. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"csupasz puncija EREDETILEG a kislányoknak van, és a felnőtt nőknek ugye szőrös kellene, hogy legyen"


A szőrtelenítés az ÖRÖK FIATALSÁG titka!

2011. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!