Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van kocsim több esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van kocsim több esélyem van a nőknél mint nélküle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 11:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Igen. Van akinél többet, van akinél kevesebbet számít, de minden nőnek számít vmennyire.
2011. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Lány és fiú ismerkednek:

L: - Van kocsid?

F: - Ja.

L: - Milyen színű?

F: - Kék.

L: - Az szép. És hány köbcentis?

F: - Hatezer.

L: - Húúúú, az nagyon nagy! És milyen típusú?

F: - Ifa...


Na ennyit a kocsiról :-)


Pedro

2011. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 napietus ***** válasza:
Pedro, ez jó :D
2011. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, miért kelll azt hinnie minden fiúnak hogy most ha lesz kocsijuk akkor odaleszek értünk!
2011. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség. Nálam ez nem számít. Mondjuk lány vagyok, és van kocsim...
2011. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez az, és ha a lánynak van kocsija ???

Ilyen is van bőven, nem? ;-)))

2011. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A "hazavigyelek?" kérdés esetén például nagyon jól jön az autó.
2011. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát, nekem vérciki lenne a jobb 1-ben ülni...föleg úgy, hogy a csajom lenne a soför....nanemáááá...
2011. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Az élet több területén is számít ha van egy autód. Ha megjelensz valahol egy fekete Audi A6-ossal, mindenki tudja miért mentél.
2011. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%

Azt én nem is vitatom hogy egy autóval előkelőbb dolog utazni, vagy vinni a csajt, mint BKV-val, de ha egy csaj akar tőled valamit, akkor k*rvára nem fogja érdekelni, hogy mid van és mid nincs, én már csak emiatt sem vennék egy drága autót, hogy nehogy véletlenül amiatt jöjjön hozzám akárki is, de hát nem vagyunk egyformák, mert sokan például csak villogásból vesznek 10-20 milliókért autót, tisztelet a kivételnek.


21/F

2011. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!