Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, ha ti elsőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, ha ti elsőnek facebook-os "ráírással" ismerkedtek, mivel indítotok?

Figyelt kérdés

A szitu annyi, hogy van egy csaj aki nagyon bejön nekem de sajnos jó pár km elválaszt minket viszont ma kaptam infót róla bizonyítékkal, hogy szeret, mivel személyesen egyelőre nem megy (később azért felautózok hozzá) így marad a facebook, de nem tudom mivel indítsak. Nem akarok túl tolakodó se lenni, de gyávának sem akarok tűnni. Egyáltalán nincs ebben tapasztalatom, mindíg személyesen ismerkedek, de ő olyan lány akit nem akarok elveszíteni :)

Tippek, tapasztalatok?


Kort, nemet írjatok!


Csak KOMOLY válaszokat!

Előre is köszönöm!


2011. aug. 2. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, szimpatikusnak tűnsz (a képek alapján), szép lány vagy, tetszel, szeretnék veled találkozni, stb.
2011. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem is beszéltetek, de ő már szeret?
2011. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, XY vagyok, talán emlékszel rám (leírod, honnan ismeritek egymást). Elhívhatlak jövő héten (hónapban?) egy moziba, vagy ebédelni, vagy sétálni egyet a belvárosban? Ne hari, hogy így kerestelek meg, de más elérhetőséget nem találtam, várom válaszod, üdv, Peti
2011. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bögd meg:P
2011. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer egy rendezvényen látott, ahol én nem vettem észre (azóta van benne az érzés)
2011. aug. 3. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, sp a haverom, tali? xd
2011. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 damork01 ***** válasza:
szia nagyon szép a mosolyod vagy arcod vagy valami
2011. aug. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!