Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgethetnék vele? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgethetnék vele? . Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik és meg van az msn címe.És msnen már egyszer beszéltünk de nem nagy beszélgetés volt mert nem tudtunk miről.. Csak annyi volt hogy szia mizu mit csinálsz.. megyek szia. :|||| Valami ötletek miről beszélgethetnénk??

13/L és a fiú 14 éves.


2011. júl. 31. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
UFO-k, sport, kaja, suli, tanárok :D,
2011. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 axdsc ***** válasza:
100%
magyarország 15. századi társadalmi helyzetéről és kereskedelméről. hidd el ez a téma beindítja majd a kapcsolatot
2011. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

milyen színű a biciklid?

szereted-e a phineas és herbet?

+ilyenek kb...

2011. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az Phineas és Ferb te okos! :D


Egyébként pedig lepd meg egy csomag batman legóval.

2011. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

idióták??? legóval 14 évesen???


Kérdezz meg tőle mindent, amit csak tudni akarsz, a legjobb ha nyitot kérdéseket teszel fel, az azt jelenti, hogy nem igen/nem a válasz. A legjobb kérdés a válasz. PL: Láttad Harry Potter legujjabb részét, nekem az tetszet hogy...


S hosszan kifejted a véleményed, egy akármilyen dologról, aztán egyik témából lehet átmenni a másikba lassanként nem pl beszélgettek a szar suliról s megkérded, akarsz otthonra egy elefántot??? Szóval a beszélgetés olyan mint egy lánc, amit az egyik szem megva, lassan kezdhetjük fűzni a következőt, vigyázz, hogy ne untasd, ha látod, hogy untatod, válts témát, amit ő is szeret.


A lényeg látszodjon mit akarsz, mit akarsz tőle megtudni, ne kérdezz hülyeségeket pl: Szereted a makarónit?


Ne rohand, le várd, meg hogy vegye észre hogy te most kapcs.ot akarsz tőle, vedd észre hogy ő mit szól ahoz hogy kapcsolatban legyen s szépen lassan bontakoztasd ki a "lényeget"


remélem segítettem. 16/f

2011. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó te ugyan elvileg 16 éves vagy, de az agyi szinted alacsonyabb sokkal :S
2011. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó: még is ő adta a legjobb választ.;) köszi :)

de a többieknek is köszi a válaszokat.:) aki tud az írhatna még témákat..:D

2011. júl. 31. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem egy városban laktok akkor erről is tudtok beszélni, ha nem egy suliba, akkor mindjárt megvan még egy téma. Ne tolakodj, legyél érdeklődő. Akkor majd megnyílik előtted és könnyebb lesz.

Remélem segítettem. 15L

2011. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hispánia felszabadításáról
2011. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 murderborn ***** válasza:

a legó jó ötlet. én is szoktam:DDD

F/15

2011. aug. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!