Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten sokkal nagyobb a pofám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten sokkal nagyobb a pofám, mint a való életben. Hogyan vehetek egy kicsit vissza?

Figyelt kérdés
Neten nem tudok kedves lenni, eloben viszont beszari vagyok, aki viszont ismer, mind egy jo, szeretheto, kedves, fajin fickonak ismert meg.
2011. júl. 28. 23:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
23:57. nem vagyok bekattanva. semmit. aki hüŁye haljon meg :)
2011. júl. 29. 00:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Reméljük te nem vagy hülye:) És azt is, hogy nem halsz meg.

Hol tanulsz vagy hol dolgozol?

2011. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
már dolgozok egy cégnél operátorként lassan 3 eve. de ez miert fontos? nem vagyok magamba zuhanva vagy ilyesmi, jol erezem magam mindennapokban. itt most lehet hogy kedvesnek tunok, de amikor pl 1 csajjal beszelek neten, akkor olyan mas. ha eloben, akkor nem ilyen vagyok.
2011. júl. 29. 00:06
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak érdekelt:)

Csak a csajokkal vagy más?

2011. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
erre egyszerű a válasz. el vagy magadtól ájulva és fosos is vagy. neten nagy pofád van azért mert nagyarcú vagy. ha meg mással vagy akkor fosol mert beszari vagy.
2011. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

aha, csak a csajokkal, pasik nem veszik zokon, olyan a tema.


utolso: nem a kerdesre valaszoltal. nem vagyok elszallva, csak eloben kedvesebb vagyok barkivwl. ennyi.

2011. júl. 29. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!