Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vehetek 2 számmal nagyobb...

Vehetek 2 számmal nagyobb cipőt a gyermekemnek? Vagy az már túl nagy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek akarsz két számmal nagyobb cipőt venni egy gyereknek? Magadnak is azt szoktál, vagy csak neki akarsz rosszat?
2011. márc. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nagy. A gyereken ne spórolj. Már bocsi, de neked kényelmes lenne 2 számmal nagyobb cipő. Próbáld ki.

Nem kell drága cipőt venni. Deichmannba nagyon jó kis cipők vannak, 3000-4000 FT-ért.

2011. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3.-nak nincs teljesen igaza. Mi sem vagyunk jómódúak. Kisfiunknak mindene megvan amire szüksége van. Cipőjei mindég újak, igaz nem márkásak (Deicmannos). De ő már 2 éves. Ez idáig ő is márkásakat kapott. De mivel bölcsis, sajnálnám a bölcsire a drága cipőt. Meg a Deichmannba tényleg nagyon jó cipőket lehet venni olcsóbban. A ruhájai használtak zömében, van neki új is. De a használtak is nagyon szépek. Ettől nem érzem úgy, hogy nem kéne gyermeket nevelnem, mert használt ruhájai vannak, és nem tudok rákölteni havi több 10.000-et. Gondolatom szerint felesleges is.A használtról se mondja meg senki, hogy az, és nem bababoltból való. Örülj neki, hogy annyit tudsz rájuk költeni. Nekem így egy nagyon boldog kisfiam van. Nem minden a márka.
2011. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 3.válaszoló kicsit felbosszantott.Képzeld,nem mindenkinek van havi 200ezer ft-ja.Én havi 80ból élek,van egy kislányom.Ebből még rezsit is fizetek.Nem terveztem,hogy egyedül maradok vele.És nem csak jómódúaknak lenne szabad gyereket szülni.Pont az ilyen szülők miatt lesznek márkafüggő gyerekek,akik kigúnyolják azokat,akik márkátlan ruhát viselnek.Én is egy számmal nagyobb cipőt veszek a lányomnak,mivel nincs pénzem havonta újat venni.De ha lenne pénzem,akkor sem költenék havi 100ezret rá.
2011. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, sikerült robbantanom egy nagyot. Egy gyerek lábának fejlődése nagyban függ attól hogy milyen cipőben jár, azon nem szabad spórolni. Persze ruhát, játékot mindenki pénztárca függően kell hogy vegyen, attól még nem lesz rossz szülő senki, csak nagyon felhúzott ez a kérdés, és kicsit higgadtabb állapotban kellett volna írnom. Úgyhogy elnézést. Egyébként az én fiaim még csak 2,5 évesek, fogalmuk sincs még arról sem hogy milyen jómódúak lesznek, nemhogy milyen márkájú a ruhájuk. Ha odakerül a sor, ügyelni fogunk arra hogy ne gúnyolja a másikat ha szegényebb. Ez nem márka hanem nevelés kérdése.
2011. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló nem komplett.Nem szeretem a nagyzolós embereket.Elég lett volna a válaszolónak egy NEM,senki nem kíváncsi a nagyzolásodra.
2011. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet. De biztos háttér nélkül akkor sem szabadna gyereket vállalni. Ez tény, lehet látni a sok utcán felnövő gyerek példájából. Ha ez neked egyenlő a nem komplettséggel, akkor légy ezzel boldog.
2011. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az már tul nagy.Kislányomnak most vettem egy számmal nagyobb szandált az egy ujjam befér hátul.Igy is nagynak tünik.Igaz nyárra vettem neki addigra még lehet rá pont jó.
2011. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak azért gondoltam hogy jó ötlet 2 számmal nagyobbat venni hogy kényelmes legyen neki mert amit most vettem máris kinőtte... persze hogy nem akarok neki rosszat és sporolni sem szoktam rajta, de sok anyukát láttam aki kát számmal nagyobb cipőt is ad a gyerekre, csak érdeklődtem mielőtt vásárolok

Köszönöm a válaszokat

2011. márc. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!