Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is vékony a combom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is vékony a combom?

Figyelt kérdés

Sokak szerint híznom kellene... 1 év alatt jött rám 5 kiló nőni nem sokat nőttem. Rendszeresen sportolok, viszont a BMI-m is soványnak mutat. Főleg pasiszemmel, tényleg vékonyak? (kor és nemet, ha kérhetek, ismerkedni nem szeretnék) köszi:)


[link]

[link]


2011. júl. 28. 00:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
igen vékony, de szép. ha sportolsz idővel még szebb lesz.
2011. júl. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem a lábad a lényeg, hanem ami közötte van. Én szivesen mondok véleményt arról is, ha küldesz képet. :P A lábad: átlagos.
2011. júl. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A hasad lehetne picit nagyobb.
2011. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, egy fiatal, sportos és aktívan sportoló lánynak ez nem vékony. Aki sportolt már életében az tudja, főleg hogy ha aktívan sportolsz akkor nehéz hízni, rendszeresen sok kalóriát égetsz, többet kell bevinni akkor, és ha hízol is az izomtömegnövelés lesz. Az meg egyik napról a másikra nem megy, testalkattól is függ. Én szeretném ha ilyen barátnőm lenne. Mármint kinézésre, és sporttal kapcsolatos felfogás tekintetében.
2011. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
nekem elég gebe vagy ráadásul visszafele hajlik a lábszárad, jó erről nem tehetsz, de nekem akkor se tetszel, sajnos nem is homlokos 22F
2011. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
jo ez igy ;)
2011. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Elfogadnám az alakodat :P...csak mondjuk úgy, hogy a csípőm ne tűnjön el. Amúgy nincs sok különbség köztünk, nekem csak a csípőmmel van bajom, meg a hasam sem annyira izmos mint neked. DE az én combom sokkal hosszabb...ha lefogynék 40 Kg-ra (amit nem akarok) akkor tökéletes modellalkat lennék :P. A másik dolog, hogy a mellemet sem akarom elveszíteni :D. Én 6 évig versenyszerűen kosárlabdáztam (akkor még nálad is vékonyabb voltam, szóval egy gebe) aztán abbahagytam és jöttek a kilók rögtön...szerencsére a mozgást nem hagytam abba, így vissza tudtam fogni a gyarapodást. ;)
2011. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
A lábam azért hajlik kicsit visszafele, mert kiskoromban versenyszerűen aerobikoztam és elég lazák a lábaim ez által... Sajnos nem tudok vele mit kezdeni már, de szerintem ez még nem vészes.
2011. júl. 28. 14:51
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vékony, szép.
2011. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!