Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan teljesen szétesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan teljesen szétesek a zavartságtól. Mit gondoltok van remény? Vagy micsináljak?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég Horvátországba voltunk nyaralni haverokkal. Hárman hozták is a "barátnőjüket". De furcsa szó ez hiszen volt kettő akinél elég egyoldalú a dolog. Az egyiknél csaj nem is igazán akarja...meg semmilyen érzelmet nem mutat ki...csak megtűri, sőt néha le lehet olvasni az arcáról h nem akarja. Sajnálom szegényt, nagyon. Mert amúgy egy tünemény, egy nagyon rendes kis szolid lány. Horvát származású, de messzebb lakik a nyaralóhelytől mint mi. Én Gyékényesen lakok. Na szóval a lány jófej volt, és sztem kedvelt is minket. Mindenkit, de legkevésbé azt akivel jött. Én is kedveltem, kedvelem...nagyon ari. De nem próbálkozok haver "barátnőjével". Viszont azt se akarom, hogy szegény szenvedjen, vagy rosszul érezze magát, mert nem akarja megbántani "a mostani kedvesét" és így velemaradjon. Ezt nem akarom...de nem tudom mit csináljak. Beszélek vele...nyit felém is, de csak mint barát, és bármennyire is mondom magamba, hogy oké akkor ennyi,sajnos agyalok rajta. Hogy lehet ebből jól kijönni? mivan most velem? Lehet ebből még valami? (mert nem vagyok benne biztos hogy csak barátként nyit...) Ti mit tennétek?
2011. júl. 25. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak barátságot érzel felé. Nagyon kedves tőled, hogy így érzel és szeretnél rajta segíteni. De Istenem! Ez a csaj baja. Úgy van egy fiúval, hogy nem szereti, vagy mi? Törődj a saját bajoddal. Ha ennyit nem tud megoldani...
2011. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudod ő jófej, és fél...ne kérdezd mitől, de vannak ilyen lányok. Félénkek, és nem mernek lépni. Nem akarom robbantani a bombát, de a napnál is világosabb amit leírtam. És segíteni akarok neki. De nem tudom hogy:(

Nem csak barátságot éreznék? Hát szép lány...meg minden, de túl sok a sztoriba a "talán" és kevés vagyok ehhez...nem is tudom...boldog lennék ha lenne valami, de nem tudom, hogy tükörbe tudnék-e utána nézni.:( Mindenesetre nem szeretném ha feláldozná magát, és nem szeretném boldogtalannak látni.

2011. júl. 25. 17:06
 3/3 A kérdező kommentje:
légyszi segítsetek...:(
2011. júl. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!