Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a koncertre vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a koncertre vagy ne?

Figyelt kérdés

Ott lesz a volt barátom, akivel igazából nem is szakítottunk, egyszer csak egyik napról a másikra megszakította velem a kapcsolatot. Ez kb 2 hónapja. Attól még elmenjek szerintetek? Nem olyan nagy koncert, szóval tuti hogy össze fogunk futni.

Szerintetek kiváltana valami érzelmi reakciót belőle? Ti mit tennétek?

Ja és egyedül mennék.


2011. júl. 24. 12:11
 1/7 Matee96 válasza:
ha megszakította veled a kapcsolatot akkor biztos elfogyott a kábel :d toldjál hozzá egy keveset:D
2011. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja hát egy 96-ban született kis majomtól nem is várhat értelmes kommentet az ember
2011. júl. 24. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
te sem lehetsz több :)
2011. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy észrevesz, és kerüli majd a tekinteted, nem akar veled beszélni, összefutni veled, vagy azért mert szégyenli amit tett, vagy azért, amiért a kapcsolatot is megszakította veled. A másik lehetőség, hogy találkoztok, beszélgettek, és úgy tesz, mintha nem csinált volna semmit, vagy bocsánatot kér, elmagyarázza..ilyesmi. Ha szeretnél menj el nyugodtan, ne miatta hagyd ki. Én elmennék, és kiosztanám egy kicsit, akkor is ha ő nem akar velem beszélni.. Te haragszol rá, vagy össze akarsz vele jönni újra?
2011. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is 96-os voltam(: ne általánosíts:D
2011. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

rendben, köszi 82%-os :)

hát haragudni nem haragszom rá, csak szomorú vagyok miatta, én még mindig szeretem azt hiszem

2011. júl. 24. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Elküldöd a francba azt kész, menj el nehogy már rajta múljon....
2011. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!