Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha érezted azt hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha érezted azt hogy úgy összetörnéd valakinek a szívét?

Figyelt kérdés
Amikor egy lány vagy fiú akit nagyon akartál egyszerűen elutasít mikor játszanak az érzéseiddel végül ott maradsz a padlón. Nem érzed azt hogy bár csak te lennél annak a csajnak vagy pasinak a nagy ője hogy ugyanúgy összetörhesd a szívét, hogy érezze milyen az? Ennyire rossz indulatú lennék? Pl látok egy csajt aki szép gyönyörű és tudom hogy nincs esélyem de ezt ki is fejti, akkor úgy összetörném a szívét. :S
2011. júl. 21. 12:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem állok bosszún senkin de vannak ilyen gondolataim, szóval kíváncsi voltam van e másnak is. Ember vagyok nem szent lehet utálni érte. Ettől függetlenül nem teszem meg senkivel, vagy nem tehetem meg, mivel az olyan csajoknak én sose fogok semmit jelenteni. De néha elkap ez az érzés, én felvállalom a rossz érzéseimet is.
2011. júl. 21. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!