Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha érezted azt hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha érezted azt hogy úgy összetörnéd valakinek a szívét?

Figyelt kérdés
Amikor egy lány vagy fiú akit nagyon akartál egyszerűen elutasít mikor játszanak az érzéseiddel végül ott maradsz a padlón. Nem érzed azt hogy bár csak te lennél annak a csajnak vagy pasinak a nagy ője hogy ugyanúgy összetörhesd a szívét, hogy érezze milyen az? Ennyire rossz indulatú lennék? Pl látok egy csajt aki szép gyönyörű és tudom hogy nincs esélyem de ezt ki is fejti, akkor úgy összetörném a szívét. :S
2011. júl. 21. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez semmi... én néha még azt is érzem, hogy úgy összetörném az arcát...
2011. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ezért nincs senkid, mert ilyen aljas, szemétkedő, undorító, embertelen barom vagy.


Ki akarna ilyen bosszúálló, bizalmatlan, hiteltelen alakkal együtt lenni? Nem gondolod?


Az irigységről már nem is beszélve...

2011. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is éreztem már így. De nem szabad a másiknak rosszat kívánni! Tény nem emberi dolog hogy hazudoznak szórakoznak más ember érzéseivel... de az ilyen rátalál arra aki ezt viszonozza majd neki... visszakapja az élettől.

Ne légy rosszakaró! Te meg megtalálod azt akivel boldog leszel:)

2011. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Arról nem beszélve, hogy csak te érzed úgy, hogy játszanak az érzéseiddel. Mert egy önző alak vagy! Csak az a fontos, hogy neked meglegyen amit akarsz, de nem tartod tiszteletben a másik emberi lény vágyait. És ha ő nem akar veled lenni, akkor mi van? Joga van hozzá!


Ehhez fel kell nőni. Amíg hisztis gyerek vagy, aki nem kap markolót, és sír, meg megveri a pistukát, akinek van... addig óvodában a helyed!

2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Smartguy86 agyvérzés határán...
2011. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom ilyen ez a bicikli, néha kibújik az emberből a rossz, ha belőled nem akkor jelöltetlek szentnek :)
2011. júl. 21. 12:32
 7/11 napietus ***** válasza:
az irigység undorító, közönséges tulajdonság. győzd l magadban, mert így nem is lesz senkid. ez nagyon kicsinyes gondolkodás. ilyen téren nem szabad kicsinyesnek lenni, legyél nagyvonalú, sokkal jobb érzés!
2011. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 napietus ***** válasza:
smartguy-nak igaza van, már megint. ovisok homokozzanak, ne játszanak felnőttesdit!
2011. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Óóó én nem csak érzem,az a baj,hogy én meg is teszem.Egy hatalmas szerelmi csalódás után sokkal titokzatosabb lettem,és vadabb...ez bejött a pasiknak,és folyamatosan nyomultak.Én viszont akkor még nem akartam senkit,de jól esett szórakozni.Nem tehetek róla,hogy félreértették a jeleket..a jeleket amik nem is voltak.Sokan leribancoztak,mert hogy csak játszottam velük.Ez nem igaz,nem játszottam senkivel sem,csak magammal.Bár nem is játék volt,talán az önmagam felé vezető utat jártam be...barangoltam.Aztán megtaláltam azt akit szeretek,és nem csak dugni akar.Azóta sajnos még jobban jönnek a pasik,de már lepattintom őket :)
2011. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyegyerek! Nem jöhetsz be mindenkinek, ezt jól vésd be!

A csodálatosan szép gyönyörű nők sem jönnek be mindenkinek!

Olyan lányt keress, akinek te is bejössz és neked is bejön!!!

igaz nehezebb, de megéri.... nem itt bosszúállóskodni kell!

2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!