Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire számít betegesnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít betegesnek?

Figyelt kérdés

Amikor valakiről azt mondják, hogy meddő, akár nő, akár férfi az illető, nekem mindig az jut eszembe, hogy de jó neki, mert nem kell védekeznie, én legalábbis biztos nem lennék olyan letört ha rólam derülne ki. (Tudom, hogy vannak nemi betegségek is, és az óvszer nem csak a terhesség megelőzésére van, de ettől most tekintsünk el.)

Csak hát ahogy látom ilyenkor az illető reakcióját, hogy teljesen elkeseredett, meg minden, akkor gondolom nem sok embernek van vele úgy, ment én. Mások (ismerősök, család) előtt viszont ezt nem akartam felhozni ezt a témát, mert nem tudom, hogy reagálnának, és tartok tőle, hogy nem túl pozitívan.


2011. júl. 16. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
hát annyi hátránya van hogy nem lehet gyereked, legalábbis ami tényleg a tiéd, de ha nem is akarsz akkor persze hogy pozitív dolog lenne számodra :D talán annyira letörve énse lennék habár nemtudom :D nem gondolkoztam még ezen :D
2011. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még elég fiatal lehetsz gondolom. Fiatalabb koromban én is gondolkoztam ezen. Akkor még ugye nem gondoltam bele, hogy majd egyszer saját gyereket is szeretnék, csak arra gondoltam, hogy nem kellene védekezni, nem kellene emiatt idegeskedni. Ma már ez azért másképp látom. Ez egy elég nagy tragédia lehet az ember életében, ha ez derül ki róla.
2011. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

20/F vagyok

Lehet, hogy 10 év múlva én is máshogy fogom gondolni.

De a kortársaim már most is tragédiaként élnék meg.

2011. júl. 16. 09:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát per pill én se bánnám de ki tudja :D lehet akad 1 csaj akiből akarok csinálni pár kis méretűt az utókor számára legyen már mit szni nekik is .. :D


19F

2011. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"én legalábbis biztos nem lennék olyan letört ha rólam derülne ki."


Ez teljesen normális reakció mondjuk 20 éves korban.


30 éves kor körül már érdekelni fognak a gyerekek és családról fogsz álmodozni. Ha nő vagy, akkor már előbb. Sőt, ha nő vagy, akkor 35 felé már fanatikusan vágyni fogsz a családra meg a gyerekre. Bármit elkövetsz majd, csak legyen gyereked.


Ezek törvényszerű biológiai jelenségek, nem vagyunk urai ezeknek az érzéseknek. Mindenki azt hiszi, hogy "önállóan gondolkodik" és "egyéniség" és "saját értékrendje" van meg saját "következtetései" és érvei vannak stb., mert mostanában ez a divat. A valóság viszont az, hogy biológiai kényszerek irányítják pl. a családdal és gyerekkel kapcsolatos gondolatainkat, és csak utólagos hozzáképzelés az, hogy önálló érvelést folytattunk.

2011. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kiderülne, hogy az vagyok, én lennék a világ legboldogabb embere... nincs mitől félni, meg amúgy is csak a barátommal, akiről tudom hogy egészséges, fekszem le. A gyerekeket meg nem szeretem, csak a baj van velük, hangosak, büdösek, idegesítőek... :/
2011. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
majd ha idősebb leszel nefélj, te is akarsz majd gyereket életed párjától..
2011. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem beteges, lehet, hogy változik majd a véleményed, lehet, hogy nem. Én biztosan összeomlanék, ha kiderülne, hogy meddő vagyok, mert sok gyereket szeretnék majd. :)
2011. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 darkgirlrosetta válasza:
Szerintem ez még nem beteges,ha te nem szeretsz védekezni,biztos bejön neked a meddőség gondolata. Másoknak,akik akarhatnak gyereket,ez elég nagy csapás,de nincs azzal semmi gond,ha te ezt másképp gondolod.Bár abban igazad van,hogy nem hangoztatod.
2012. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!