Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kaparjam le magamról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaparjam le magamról?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves fiú aki mindig próbálkozik nálam.Facebook-on és msn-en is.Úgy ír rám hogy szia cica,meg mindig írja hogy ugye találkozok vele egy smárolás erejéig?Meg mindig írja hogy szeret,eddig nekem sem volt bajom vele,de a farsangunkon (ahová én hívtam el) lesmárolt és erősen fogdosott,tapogatózott.Mondom neki hogy nem szeretnék vele járni,még okot is adok rá(farsangos téma) és akkor sem érti meg.Mit tegyek?Jó barátom igazból,de többet nem szeretnék tőle.15/L
2011. júl. 12. 16:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt tuti hogy meg is b.aszna mert már írt olyanokat is hogy most nincs otthon senki és van óvszere.De hogy állíthatnám le?Nem hall meg semmit..
2011. júl. 12. 16:33
 12/18 napietus ***** válasza:

írd neki ezt:


"Kedves X! nagyon jó barátom vagy, én úgy érzem, hogy IGAZ barátom. de köztünk soha nem lehet több barátságnál. ez a helyzet. ha ezt nem tudod elfogadni, kérlek, ne keress többé."


majd kiderül, mennyire barát.

2011. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Már írtam neki ilyet,de azt mondta hogy ő nagyon szeret,de ha így gondolom akkor elfogadja.Kb 4 napig normális volt,de utána megint kezdte a "Szia cica" szövegét..
2011. júl. 12. 16:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha kettesben vagytok kérd meg, hogy mutassa meg a farkát, ha megteszi röhögj a méretén (akkor is ha nagy), az majd helyreteszi.
2011. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De ha én ilyenre kérem akkor kb 5 perc és rajtam sem lesz ruha az tuti.
2011. júl. 12. 16:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Az erőszakot a törvény bünteti, ha nem engeded nem tud megdugni. De ahogy látom az akaraterőd kb nulla, ha egy pasit nem tudsz lerázni. Kis határozottság kellene az élethez.
2011. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Határozott vagyok,de nem tudok mit csinálni..ha egyszer azt akarja akkor megcsinája
2011. júl. 12. 16:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Dehát nem is erőszakoskodtam veled a farsangon,hanem te akartál smárolni mikor megittad azt a vodkát....:)
2011. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!