Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kaparjam le magamról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaparjam le magamról?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves fiú aki mindig próbálkozik nálam.Facebook-on és msn-en is.Úgy ír rám hogy szia cica,meg mindig írja hogy ugye találkozok vele egy smárolás erejéig?Meg mindig írja hogy szeret,eddig nekem sem volt bajom vele,de a farsangunkon (ahová én hívtam el) lesmárolt és erősen fogdosott,tapogatózott.Mondom neki hogy nem szeretnék vele járni,még okot is adok rá(farsangos téma) és akkor sem érti meg.Mit tegyek?Jó barátom igazból,de többet nem szeretnék tőle.15/L
2011. júl. 12. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Küldd el a vérbe és ne barátkozz vele, mert azt csak bátorításnak veszi.
2011. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
miért nem szeretnél járni vele ?
2011. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De nagyon jó barátom és nem mindig ilyen,de néha meg ugye igen..
2011. júl. 12. 16:25
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagyon jó barátod lenne, akkor tudnál vele beszélni és figyelne rád. Mert a barátok ilyenek.
2011. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1.mert a farsangon olyanokat csinált amit én nem akartam (lesmárolt és fogdosott..elég elvetemült módon.Már a felsőmet is vette volna le ha hagyom.)

2.mert ilyen tipus sajnos..ha járok vele akkor is?ki tudja hány lánynak udvarol még?

2011. júl. 12. 16:27
 6/18 A kérdező kommentje:
Figyel rám csak néha így rájön a csajozás..
2011. júl. 12. 16:27
 7/18 anonim ***** válasza:

"1.mert a farsangon olyanokat csinált amit én nem akartam (lesmárolt és fogdosott..elég elvetemült módon.Már a felsőmet is vette volna le ha hagyom.)


...


Figyel rám csak néha így rájön a csajozás.."


Pont cáfolod magad. Vagy nem tudod mit jelent a barátság, vagy végtelenül naív vagy. Ha nem ért a szóból, akkor nem a barátod, hidd el.

2011. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 napietus ***** válasza:
a barátok onnan ismerszenek meg, hogy mindent megtesznek egymásért, ami tőlük telik. aki egy ilyen egyszerű kérésedet sem képes teljesíteni, az nem igazi barát. csak annyk látszik, hogy a közeledben maradhasson, és legyen (szerinte) esélye.
2011. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"rájön a csajozás" vagy éppen rajtad élősködik, kiéli perverzióit...Meg is ba**na....
2011. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Inkább az hogy naív vagyok:eddig nagyon jó barátom volt és most is azt szeretném..és elhiszem neki néha hogy így fejezi ki,de én is tudom hogy ez a 2 KÜLÖN dolog nem ugyanaz..de mégsem tudom neki azt mondani hogy soha többé nem akarlak látni..
2011. júl. 12. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!