Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy fiú borotválja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy fiú borotválja a pénisze körül? Vagy ez tetszik a csajoknak?

Figyelt kérdés
18F
2009. márc. 31. 00:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is borotválom:)

Ne borotváld teljesen csupaszra, mert az kisfiús, de én csak ajánlani tudom a borotvát, jobb mintha a csaj cumi után szedné ki a szőrszálakat...23/F

2009. márc. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

szerintem meg egy férfi pont attól lesz férfi h szőrös neki ott ahol kell :) már nem azért de 'cumizásnál' hogy kerül szőr a lány szájába hacsak nem az egész farka szőrös az egyednek? jah h a herék... na én azt pl kézzel szoktam izgatni. és szerintem sokkal gázabb egy srác, aki borostás és szúrós ott lent, mintha szőrös lenne.

L.19

2009. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Jelentem nekem a csupasz tetszik, mert a szőrös az marhára zavaró, a tüsire vágott meg szúrós.

25/L

2009. márc. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem a kopasz nem fiús, de a szép, rövidre nyírt baromi izgató ...
2009. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Quote:"már nem azért de 'cumizásnál' hogy kerül szőr a lány szájába hacsak nem az egész farka szőrös az egyednek?"

Úgy kérlek szépen, hogy a fanszőrzet a péniszen felfelé fut, és erősen hullik...És egy kellemes mélytoroknál bekerül az is a szájba, szal így...Első válaszoló voltam

2009. márc. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a herezacsin leborotválom, máshol meg visszavágom ug fele hosszúságúra. Sztem így optimális, nem dzsungel, de nem is kisfiús.


22/f

2009. márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell szőr, nem vagyunk majmok. De bazzeg a zacsit borotvával... Merész vagy:)
2009. márc. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja a borotva meg az olló nagyon hülye ötlet, sűrűsíti és növeli a mennyiséget. Szőrtelenítő krém a megoldás. Ha meg má itt tartunk, mondok egy jót. Kenj a hajadba lekvárt, aztán próbáld tisztára törölni egy száraz szalvétával. Na, ugyan ez van szarásnál ha szőrös a segged. Nem praktikus:)
2009. márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Ja persze a szőrtelenítő krém nagyon ötletes, csak épp vegyszerekkel van tele ami nem biztos hogy jó hatással van az ember érzékeny részeire.
2009. márc. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Borotvával csinálom már vagy 10 éves soha nem vágtam meg magamat :D !
2009. márc. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!