Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg el tud kápráztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg el tud kápráztatni titeket teljesen, ha egy lányak kedves, aranyos a mosolya meg szép a szeme stb? És titeket mi fog meg igazán?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 19:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem is meg szokott ez fogni.Annyi a kikötés hogy egyenes legyen a haja,és ne túl rövid.Vagyis nem is oylan fiús és göndör végképp nem,az úgy elrontja az egészet.


Persze ha az alakja nagyon nincs rendben nem ellensúlyozza teljesen.

2009. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szem, mosoly és igen,egyenes haj és nekem végem :D

17/F

2009. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban az tetszik, ahogy tükörben látom, ahogy mosolyogva engem figyel:$ :)
2009. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hat lehet, hogy a legtobb fiu csak mondja, de en nekem nagyon fontosak ezek a tenyezok.:)

es foleg a mosolya...:)

2009. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
[komolyan nem hiszem el ide netre csak az ilyenek gyűlnek? a valóság teljesen mást mutat.] de am énis azok közé tartozom akit meg lehet bolonditani szemembenézéssel és mosollyal, váááá, oankor kikapcs minden... ha nem uralkodok magamon még a szám is nyitva marad :) emlékeimben él egy szempár amit csak egyszer láttam, villamoson meg előtte a megállóban... sose felejtem el, pedig soha többé nem láthatom :)
2009. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igaza van az utolsónak, nem ez így látszik, nem tudom ti hol vagytok, de ahol én ott biztos, hogy nem :)))
2009. dec. 10. 22:32
 17/17 A kérdező kommentje:
ez nem így*
2009. dec. 10. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!