Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg el tud kápráztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg el tud kápráztatni titeket teljesen, ha egy lányak kedves, aranyos a mosolya meg szép a szeme stb? És titeket mi fog meg igazán?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rám nagyon hatással van. Pont azokat a lányokat szeretem akik olyan aranyosak.
2009. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok :-)
2009. márc. 30. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Előre leszögezem, nyugodtan lehet lepontozni, meg b*zizni, de engem akkor is ezek fognak meg leginkább. Ha barátnőm a szemembe néz, mosolyog rám, olyan édesen figyel valamit, akkor ott nekem végem, annyira imádom nézni, hogy sosem tudnám abbahagyni.. Az meg a másik mennyire megkívánom pl ha a szemembe néz mélyen, és mosolyog. Engem teljes mértékben elkápráztat, pláne hogy gyönyörű szép szemei vannak. :$


17/F

2009. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első randinkon ez fogta meg a szívemet. Bele is zúgtam elég rendesen. Bárki bármit mond, és engem is le lehet homokosozni, mert sok a 15 éves tapasztalatlan emós fogyi, de akkor is ez a csúcs.
2009. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nálam sokkal többet számít egy szép arc, mint egy tökéletes test. Bár a barátnőim az átlagosnál formásabbak voltak, én mindig a szemükbe, mosolyukba szerettem bele. A külcsíny megfog, a belbecs megtart
2009. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Helló, 36 vagyok, a feleségem annak idején úgy fogott meg, hogy nézett a villamoson :) és mosolygott.

Azóta is rajongója vagyok. Persze, azért már merészebb helyről is mosolyog rám, mert tudja, hogy olvadok tőle. Pl. amikor előttem térdel :))) mmmm.

Imádom!

2009. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Éngem teljesen le lehet venni a lábamról egy kedves mosollyal, vagy nézéssel.
2009. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, kedves lányok! Jaj, de jó! :) 16F
2009. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Aranyos lányok a gyengéim, barátnőm is ezzel szedett le a lábamról

Még nagyon fontos az arc.. :)

2009. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A kedves, úgymond baba arcú lányok mindig jobban tetszettek mint a bombanők. Viszont többször is csesztek ki velem, mint a szebb, nőiesebb társaik :D Nem tudom ez miért van... Talán mert a szép nőket nem merik megközelíteni a pasik csak részegen a diszkóban, mert elérhetetlennek tűnnek. Pont emiatt, ha normálisan közelítesz hozzájuk egy átlagos helyzetben akkor nagyon kedvesek. A baba arcúak általában lélekgyilkosok :D A kis, cukipofi, alternatív lányok mindig valami idolt keresnek a leendő pasijukban. Másoknak elég ha adsz magadra és nem játszol szerepet :)

Ezért Én az átlagos csajokra teszem a voksom ;) Nincs is jobb, mint egy minden téren átlagos de érdeklődő és odaadó lány :)


23/f

2009. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!