Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más tiniknek nem ciki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más tiniknek nem ciki, hogy 20-on évesekkel járnak?

Figyelt kérdés

Nekem nem lenne pofám hazahozni egy 20-nál idősebb srácot.

Egyedül vagyok ezzel?


16/L


2011. júl. 9. 16:19
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
86%
kérdező ne haragudj,de nagyon p*raszt vagy..ráadásul azt hiszed tied a világ,már túl kéne lenned ezen a korszakon ,de te még bőven benne vagy...:))
2011. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Persze, természetesen itt a gyk.hu-n mindenki mindent annyira nagyon jól tud :DDD


Azért remélem ti is eltartottátok magatokat 16 évesen :)

2011. júl. 9. 16:44
 33/41 anonim ***** válasza:
77%
valóban azért van ez a kérdésed is,mert veled nem akar össze jönni egy 20 éves igaz,hát ilyen beszéddel,nagyarccal, bunkósággal..megértem:)
2011. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

A korkülönbség jelentősége szerintem az idő múlásával csökken. Például 15 évesen szerettem egy húsz éves srácot, de nem mertem volna járni vele, mert öt évet borzasztó soknak találtam akkor. Most 20 évesen egy szintén öt évvel idősebb barátom van, és egyáltalán nem fura, sőt 19 évesen egy 7 évvel idősebb barátom volt, és bár egy kicsit nézett akkor anyukám, megvonta a vállát, hogy amíg nekem jó. 15 évesen valszeg a nyakam szegi egy ennyivel idősebb sráctól, de ahogy érsz meg nősz, már nem lesz olyan nagy jelentősége a korkülönbségeknek.

Amúgy szerintem azért ritka, hogy egy húsz éves srác (a maiak és igen, tisztelet a kivételnek) össze akar jönni egy átlagos, normális, nem ribanc kis tizenéves lánnyal. A huszonéves barátaim szexelni akarnak, és nincs kedvük várni ilyen lányokra. Általában ez a fő ok.

20L

2011. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
68%
14 évesen voltál 19 évessel, de a 20 év felettiekkel bajod van... Te is aztán jó kis álszent vagy... Nem tökmindegy, hogy 19 vagy 20? Ugyan úgy sok.
2011. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem baj, kedves kérdező, bízzunk benne, hogy egyszer neked is benő a fejed lágya. Addig is sok sikert a "pasizáshoz", de ne csodálkozz, ha menekülnek előled.
2011. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Most, hogy így olvasgattam a hozzászólásaid, kezdem sejteni, hogy ki is vagy... :)


Annyit tudok mondani, hogy szánalmas a viselkedésed és eléggé elvagy szállva magadtól, pedig ezen már túl kéne lépned...

2011. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Imádom amikor ilyen h**** p**** tinik feltesznek egy kérdés és osztják azt észt^^ Kit érdekel, hogy te hánny éves pasikra gerjedsz? Felölem ismerkedhetsz pelenkással is:D
2011. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Hát nem.Nekem például nem ciki,mert szeretjük egymást.Szerintem ha tekintettel vagyunk egymásra,és elfogadjuk,hogy mindkettőnknek vannak életkori sajátosságai,és ezeket toleráljuk,akkor tök mindegy a kor.A barátom 21 éves,és ennyire még sosem éreztem magam jól egy kapcsolatban.Szóval nem értem mi is a gond :)

15L


ui.:Kérdező,igazuk van a többieknek,kicsit vegyél vissza.Te viselkedsz úgy,mintha mindent tudnál.

2011. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

14-19 az szerinted normális. Szerintem nem, de tételezzük fel, hogy normális. Nos, ez esetben a korkülönbség 5 év. Ha valaki pl 18 éves, és 23 éves pasija van, akkor a korkülönbség szintén 5 év. Csak itt annyi a különbség, hogy a lány nem egy általános iskolás kislány, hanem jóval idősebb és érettebb, jogilag felnőtt nő, aki azért nagy általánosságban arányosan érettebb egy 14 évesnél, míg egy 23 éves pasinak ritkán jár az esze családalapításon meg gyerekeken, nagyjából egy hullámhosszon vannak.

De te elég buta és éretlen vagy, úgyhogy valószínűleg 2 év múlva is buta csitri leszel.

Ja, és én már 13 éves korom óta önellátó vagyok, most pedig vezérigazgató a VaniliaHime&Co. cégnél, ahol világszerte forgalmazott műszempillákat gyártunk. Messziről jött ember azt mond, amit akar.

2011. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!