Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni. Szerintetek? ( bővebben lent. )

Figyelt kérdés

van egy 21 éves srác akivel kb. egy hónapja majdnem mindennap beszélek facebook chaten.. ált. ő ír rám és nagyon jól elbeszélgetünk ígér találkozókat ( nem tudom mi lesz belőlük) azt is mondta hogy szerinte szép vagyok.

de egy a bökkenő én 14 éves vagyok. ő nem az a fajta pasi aki egyből ágyba akar vinni ( nem is mennék vele ). szerintetek hogy tekint rám ?


2011. júl. 8. 21:18
 1/9 anonim válasza:
Meg akar húzni, vigyázz
2011. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudhatjuk, megjátszani mindent meglehet de mást nem tudsz..találkozó...ha ott is olyan mint chaten akkor lehet h komolyan gondolja...csak ne add magad könnyen..ha szeret..várni fog! kicsit eleve idős hozzád..de ez mondjuk engem se érdekel...18/F
2011. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedofil vigyázz!!
2011. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok, mindenképp nyílvános helyre menjetek, ahol sokan vannak .
2011. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem egyből, de ágyba akar vinni. :) szerintem 14 évesnek nem sanszos a 20 fölötti pasi, de nem is kizáró ok. és ezt nem nekünk kell eldönteni, te ismered, magadat -hogy mennyire vagy érett-, és őt.
2011. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7 év az hol pedofil...-.-" ha már 30 éves lenne..nah az pedomaci...
2011. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem attól pedo valaki hogy mennyi a korkülönbség -.-' emberek, nézzetek utána a dolgoknak
2011. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egyre többet látom más lányoknál h egyből azt írják rá hogy pedofil. van rá példa hogy 15 éves csajnak is 22-23 éves barátja van és jól meg vannak.. nem kel egyből ilyenekre gondolni.
2011. júl. 8. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.Én tökéletesen megvagyok a párommal,aki szintén 21 éves.Én azt mondom ismerd meg,aztán majd meglátod,hogy mit is akar tőled.Sosem szabad általánosítani.Az előítéletekkel nem érünk el semmit.:)

Amúgy 14 éves.Az már nem pedofília.Kicsit utána kéne nézni a dolgoknak,ha már magunktól nem tudjuk,és nem rögtön kioktatni a másikat.

15L

2011. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!