Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell mindent rossznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell mindent rossznak beallitani, miert ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Rengeteg kerdest lattam, hogy a fiu igy udvarolt a csajnak, ezt mondta, azt mondta. Ilyenkor mindenki azzal jon, hogy biztosan hulyit, vagy le akar fektetni, ne foglalkozz vele.

Vagy ahol van 10-12 ev korkulonbseg, mindenki rogton jon, hogy tul idos hozzad, biztos csak le akar fektetni...

A mai vilagban alig van valami orome az embernek, es ilyenkor annyira elbizonytalanitjak az embert.


2011. júl. 6. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt mind mind boldogtalan emberek írják.nem kell velük foglalkozni,mert ha nekik rossz,legyen másnak is..NEM! képzeld el hogy amikor nagyon nagyon boldog vagy akkor te sem mondanál senkinek ilyen negatívat.hát ezért mondják a boldogtalanok.pedig nekik is csak máshogy kellene felfogniuk a dolgokat de ez már egy másik kérdés
2011. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem annyira bant, hogy hiszek egy ferfiben, hogy vegre valahara egy olyasvalakinek tetszem, aki nekem is nagyon bejon. Erre kapok olyan valaszokat, hogy csak hulyit, ne foglalkozzak vele, csak le akar fektetni... Holott nem is lattak, hogy nezett ram, hogy beszelt velem, hogy viselkedett velem...
2011. júl. 6. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

ismerős igen..én is kérdeztem már itt és mindenki negatívan állt hozzá,de engem nem érdekelt mert rájöttem én is erre ,hogy egyszerűen mindent negatívan látnak:S

és ha végül mégsem lesz semmi a sráccal?legalább most boldog vagy(vagyok vagy bárki más) aztán meg máshogy alakul..és igen te látod hogy hogy néz stb ne foglalkozz az ilyen emberekkel legyél boldog:)

2011. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az irigység a fő mérvadó ebbe a világba.

Sok ember csalódott már ezért írnak ilyeneket ők csak azt

írják ami velük is megesett már és ezt rád is azonosítják.

Meg persze féltékenyek hogy neked össze ami nekik nem.

2011. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tény hogy nem kevés ember van aki szereti keverni a kakit, és megsérteni a másikat.
2011. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!