Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú de nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de nem tudom, hogy ez szimpla tetszés vagy szerelem. Szerintetek az?

Figyelt kérdés

Ismertem eddig is, de egy 2 napos fesztiválon jobban megismertem,együtt töltöttük el azt a 2 napot. Ha mosolygok eszembe jut...A feszten végig elhülyéskedtünk,ha leültem,mindig mellém ült szorosan...és mikor elbúcsúztam tőle rámosolyogtam...és azt mondta,hogy ez a mosoly már volt ,mint a többi...és azt mondta ,hogy nagyon tetszett neki :$... és reggel,este ezen a kérdésen filózok...És nem tudom ,hogy én csak tetszek neki vagy szeret...Kidobta miattam a barátnőjét akivel régóta együtt járt...de ezt azért nem tudom eldönteni,mert elég gyakran más lányokkal is hírbe hozták és ő sem tagadta ,hogy együtt lenne velük...És nem tudom,hogy mit csináljak

Aki tud segíteni az írjon ! Köszi


2011. júl. 6. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kölcsönösek ezek az érzelmek hogy jól érzitek egymás mellett magatok, és tetszetek is egymásnak akkor szerintem ez már szerelem :D
2011. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a komit =)
2011. júl. 6. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
ezért vagyok :P
2011. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!