Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek valakit, akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csöfike kérdése:

Szeretek valakit, akinek van valakije, hogyan tudnám rávenni, h hagyja fel az életét, és kezdjen velem újat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard rávenni semmire. Ha kellesz neki, úgyis magától lép, de ne rombolj szét egy talán jól működő kapcsolatot.
2011. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mocskos ribanc vagy!!
2011. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párját mivel hódította meg.
2011. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen cipőben én is jártam.Ott egyáltalán nem volt jó a házasság,nem is aludtak együtt,de mégsem mert elválni a férfi.Nem tudom pontosan miért, p mindig a gyerekere hivatkozott(de ők már nagyok), illetve a közös vállalkozásra.Még mindig együtt vannak,de titpkban szerintem mindkét fél csalja a másikat.
2011. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dodesz.. ***** válasza:

Hülyevagy!

Miért akarsz rosszat a másiknak?!

Haggyad Őket, hadd legyenek együtt, ők választották, nem Te! Nem köthetsz bele a másik életébe... Amúgy az én kapcsolatomat is szét akarta szedni egy ilyen h*lyep*csa... De szerencsére nemsikerült neki! :))))))) -.-"

Nemtudom miért jó a másik életébe beletúrni! -.-"


15/L

2011. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!