Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mt kell csinálni az ajkakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt kell csinálni az ajkakkal csókolózás közben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 22:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és fiúk ti hol szaretitek legjobban ha megérintenek csók közben arc,fenék...stb??:P:P
2009. márc. 27. 22:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
WTF?
2009. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szoszi??XDXD
2009. márc. 27. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:

ha tudsz angolul értékelni fogod de ha nem érted akkor is van benne hasznos...

http://www.youtube.com/watch?v=NfiGrvwiqp8

2009. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
háát nem igazán tudok angolul mogyuk azértjó hogy mit ne csináljak mogyuk biztos nem csinálnék ilyen kapálódzást!!:Pde cinkXDXD
2009. márc. 27. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:

ösztönösen jön..sablon, de igaz..

amugy meg hogy hogy mit kell csinálni?

játszotok a nyelvetekkel, és az ajkak "mitcsinálása" pedig nyilván abból következik, hogy éppen hogy mozgatjátok a nyelveteket..

2009. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aha értem!!köszönöm a válaszokat!!háát remélem majd jól sül el:P:P és fiúk ti hol szeretitek ha megérítenek titeket csók közben??:P:D
2009. márc. 27. 23:16
 8/11 anonim ***** válasza:

az előző vagyok, és lány..

de ezek szerint az első csókodra készülsz a fiuval (meg amugyis), szal durva lenne, ha rögtön a seggét fogdosnád..Az exem, először a nyakát szerette ha "fogom", aztán ha a haját csesztetem,és szép lassan egyre lejjebb..Mármint hogy dereka,feneke..

2009. márc. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

te*

bocsi.előző voltam

2009. márc. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát elsőre nekem a csók eléggé suta volt. De érdekes is. Nme tudom nálam csak úgy jött magától. Ő a derakamat fogta én meg a nyakát. Aztán meg csak röhögtek rajtunk, mert látták, hogy nem igazán megynekünk és csak éppen a szánkat érintettük össze, de ez nem idde tartozik. Szóval seggét egyből ne!!!! Szerintem fiúnál a derék lánynál a nyak a legmegfelelőbb.
2009. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!