Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szeretik a fiúk ha tapizzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szeretik a fiúk ha tapizzák őket?

Figyelt kérdés
légyszi írjátok már le a nemeteket, köszi(:
2011. jún. 22. 21:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

21:59

rendben cica, akkor készülj a holnapra..

2011. jún. 22. 22:08
 12/17 anonim ***** válasza:
meglesz bébi ;) ♥
2011. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Most már komolyan menjetek szobára :-))) (21.56 vok)
2011. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

a vállam és a tarkóm körül simogatnak amikor ölelkezek arra begerjedek :D

18/F

2011. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Váll, nyak a nemi szerven kívül a leggyakoribb amit szeretünk.

A fenék is komoly erogén zóna. Hát csóknál is a fiú fenekét vagy nyakát fogják a lányok nem véletlenül.

Külső és a belső comb. Kézfej. Külső és a belső felkar, alkar. Lábfej, talp. Fejtető, arc. És érdekes a mellbimbó is. Biztos kihagytam párat.


30's/F

2011. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én azt szeretem ha a testünk összesimul. időbe telt míg megtanultam élvezni ha tapiznak de azzal nem lehet melléfogni ha az egész tapizás abból áll hogy a teljes testfelületemen érezhetem a nőt. egy jó összeölelkezés


a többi is jó amit írtak előttem,


kivéve nekem a mellbimbó valahogy sose fogott meg igazán. jó-jó, de semmi extra. biztos másmilyen mellbimbóm van.

2012. jan. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a buszon! Főleg ha öreglányok esetleg öreg bácsik teszik ezt velük. ;)
2012. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!