Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Kedvelek egy rendes lányt, de sohasem tudtam igazán ezt kimutatni, mindig csak próbáltam a jelenlétében a legjobb oldalamat mutatni. De később rájöttem, hogy ez nem vezet sehova, sőt ha balszerencsém is van, akkor még olyannak is tűnhetek, aki csak produkálja magát. Mindezt azért, mert azt szeretném, hogy ő kedveljen meg. De azt hiszem itt az ideje változtatni. Csak nem tudom hogyan.
2011. jún. 20. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy egy kapcsolatban szeretnéd-e kimutatni hogy szereted (esetleg alakuló kapcsolatban), vagy úgy hogy még soha semmi nem volt köztetek és nem is vagy benne biztos hogy egyáltalán részéről rendben lenne-e.


Ha egy kapcsolatról van szó, akkor ne produkáld magad, egyszerűen csak add önmagad, ölelgesd meg spontán, fog meg a kezét, simítsd végig a karját, a combját ha együtt vagytok... egy-egy érintésből is baromi jól lehet érezni hogy az illető szeret engem, érinteni/érezni akar. Beszélgetés közben is nyugodtan adj egy-egy puszit az arcára, amikor nem is számítana rá... Olykor dicsérd meg, hogy nagyon tetszik a ruha ami rajta van, jól áll ma a haja, imádod a szemeit, a "husi" arcát, a szép kezét, ilyen apróságok... Persze ne ledaráld, hogy "szép a szemed, tetszik a feneked, jó a hajad, szép színe van a pólódnak" stb. Csak olykor egyet egyet. Az ilyenekből érzi azt egy lány, hogy fontos a párjának.

2011. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja bocs, azt nem említettem, hogy nem járunk...ez lenne a cél :D
2011. jún. 20. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Invitáld a lányt egyre több közös programra,ebből már le fogja vágni,hogy nem csak bohóckodsz:)
2011. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól apróbb érintések, esetleg ha közel enged magához annyira, akkor ölelések még beleférnek. Ugyanúgy meg is dicsérheted néha, de kicsit azért lightosabban, óvatosan, nehogy besokalljon tőled rögtön az elején. :) Első voltam...
2011. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!