Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam ki hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Hogy mutassam ki a fiúnak aki tetszik hogy én többet akarok mint egy barátság? Nem merek oda menni és a szemébe mondani. Tudtok valami kis trükköt?
2011. ápr. 22. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni.
2011. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hívd el fagyizni vagy moziba vagy akárhova. Nem kell feltétlenül odaállni elé és azt mondanod hogy 'szeretlek' inkább randizgassatok aztán lehet hogy ő fogja mondani.

Szerintem beszélgessetek sokat meg ilyenek. ha még odamerni se mész hozzá akkor mi lesz később ha jártok? szedd össze magad :P

15/L

2011. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad! Kacérkodj! Provokáld! Magától nem megy.
2011. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most lesz egy felvonulás ahol lakunk . Megkérdezzem hogy eljön-e velem. De az baj lenne szerintetek ha többen is lennénk?
2011. ápr. 22. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:

igen. én is mindig utáltam, amikor együtt voltam egy lánnyal, és a haverok elvonták a figyelmet. amúgy meg, ha nem mersz elé állni, akkor:

írhatsz levelet, küldhetsz SMS-t, vagy neten is megírhatod neki...esetleg küldhetsz neki utaló képeslapokat.

2011. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. De te legyél mindig mellette, vegyen észre, beszélj hozzá stb.
2011. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :) szoktunk beszélgetni tök sok dologról. néha olyanokról is amit nem egy lány baráttal kéne megbeszélni-e. De még ráírni se merek facebook-on .
2011. ápr. 22. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:
de ha azt mondod h szoktatok beszélni, akkor beszélgetés köbe mért nem kérdezed meg, hogy lenne-e kedve egy fagyihoz?
2011. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mert legtöbbször a suliba beszélgetünk. és csak akkor ha vagy az ő legjobb barátja vagy az én legjobb barátnőm ottvan. és kicsit gáz lenne ha ott kérdezném meg a szemük láttán. A legjobb barátnőmnek se mertem elmondani hogy tetszik.
2011. ápr. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!