Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy csajjal. Esélytelen?

Figyelt kérdés
Olyan lánnyal ismerkedtem meg aki úgy néz ki mint a legszebb álmaimba szereplő lányok....itt nekem eddig nem volt szerencsém velük,mert magasra tettem a mércét.De ő ....huhhh....csak az a baj én békécsabai vagyok, ő meg pesti....De ő az aki kell nekem :( :(
2011. jún. 16. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ilyesmi a helyzet, de nálunk a táv kisebb jóval. Szerintem nem lehetetlen, de nem is annyira egyszerű, én még csak msn-enen ismerkedem vele meg face-en. Jó lenne élő talit összehozni, de eléggé elfoglaltak vagyunk mostanság mindketten sajnos.
2011. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el. sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de sajnos tapasztalatból beszélek. halott ügy
2011. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

de fsz vagy :D:D " legszebb álmaimban szereplő lányOK"

:D nem a legszebb lányálmaidból hanem lányok XD ez jó

2011. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos Én személy szerint azt vallom hogy neten soha nem ismerkedünk!Mármint a netes kapcsolatok azok nálam a béka segge alatt van!

Viszont hogy magam ellen beszéljek van egy kollégám aki a feleségét interneten találta meg !Ott már 4 éves lányuk is van és nagyon öszepaszolnak!Szóval az Én tanácsom az hogy egy próbát mindenféleképpen megér ,mert ha nem próbálod meg akkor sosem tudod meg hogy mi lehetett volna belőle!

Remélem sikered lesz!

Üdv!

2011. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos esélytelen. Az interneten található dolgok, amik magukat személynek adják ki, nem emberi lények. Még én sem, meg a többi válaszoló sem.[/irony]
2011. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te is biztos egy robot vagy, nem? :)
2011. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kocka!Nem robot... :)
2011. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!