Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan "hordjátok" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan "hordjátok" a péniszeteket?

Figyelt kérdés

Felállítva,balra,jobbra stb.

Írjatok sokan!=P


2009. márc. 21. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Lányok, hogy hordjátok a melleiteket?Hm?

Ki tömve, lapítva, sehogy stb.

Kb ez ezzel a kérdéssel egyen rangú.

2009. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
naés?Csak kíváncsiság.
2009. márc. 21. 16:49
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
velváltva, hol a bal, hol a jobb bokámra tekerem a lelógó végét xd
2009. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Hello. (:

én reggel felfelé teszem mert szűk nacit hordok.(cső szárú nadrág)

és eléggé kényelmetlen ha lefelé van.^^

suliban pl balra.

2009. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
nekem van mikor a faszom kilóg az alsógatyámból
2009. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Én néha a nyakamra tekerem :D
2009. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
ahogy éppen van reggel például áll mint a győzelmi zászló ha kell ha nem ilyenkor van pár lehetőség vagy megvárjuk míg lekonyul...ha van partner akkor egyértelmű ha nincs mindenki a saját kezébe veszi az irányítást...:) de napközben mindíg természetesen lóg vagy jobbra vagy balra bár tény hogy néha igazán kellemetlen helyzetbe tud kitekeredni ilyenkor szoktuk csinálni tudod az a tipikus farokigazító mozdulatot :)... térd kissé behajlít a gatyát kicsit megrázzuk és akkor minden a helyére ugrik:):):):)
2009. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Előző válaszolónak vagy bármelyik himnemű egyednek: ,,reggel például áll mint a győzelmi zászló,,

Ez mindenkinél így van? Mi hatására?-esetleg álom? vagy mi? Vagy ez természetes?

Ja és ha pl. a csajotok messze van tőletek és hiányzik és pl. MSN-eztek és feljön témába akár a ,,múltkor történt akció,, vagy a ,,következő tervezgetés,, feláll a rud a gondolattól?

2009. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én minden reggel sátorban ébredek...:)
2009. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli merevedés nálam is megszokott:D Nem vagyok egy azonnal ágaskodó típus,de buliban simán felizgatnak a csajok,ha úgy táncolok velük:D Ja és baloldalon van általában. Tetszett a kérdés;)
2009. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!