Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni egy gyilkost?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretni egy gyilkost?

Figyelt kérdés
szerintetek lehet együtt élni és igazán mélyen szeretni egy olyan embert akiről tudjátok hogy ölt már embert?
2011. jún. 11. 22:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kit, miért és hogyan ölt meg...

Lehetséges olyan gyilkos, akit tudnék szeretni.


20L

2011. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehet. Gyakorlatilag attól függ, miért, kit és hogyan ölt meg.
2011. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan, aki tudná szeretni, de nekem nem menne. (kivételeket már felsorolták)
2011. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Én tudnék. Ha beleszeretek valakibe, aztán közli velem , hogy egyszer feldarabolt valakit, hogy őszinte legyek magammal, nem hiszem, hogy változnának az érzéseim. Félnék tőle, de félek, hogy ugyanúgy szeretném..
2011. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sztem addig, amíg az ember nem kerül ilyen helyzetbe, erről nem fog tudni nyilatkozni, mert a szerelem elég fura dolog. Az meg szintén más kérdés, hogy teljesen más kategória az előre kitervelt szándékos emberölés (főleg csak piti bosszúból vagy mindenféle értékekért, pénzért), vagy mondjuk, ha önvédelemből tette, ha véletlenül történt (mittudomén, rosszul lett a volán mögött, és nem volt uralma a kocsi fölött, és így elütött egy embert), ha vki más életét védte meg, vagy ha szolgálat közben tette (pl. rendőr a menekülő vagy emberéletet fenyegető bűnözőt).
2011. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tényleg többet kellene tudni a körülményekről.

Mert pl régebbi korokban,addig nem is tekintették férfinak az embert,amíg nem ölt.Szóval szociális környezet kérdése is.

Ma is vannak olyan helyek a világban,ahol a gyilkosság nem nagy dolog,hanem a mindennapok része.

2011. jún. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

minden ember potenciális gyilkos. (én pacifista vagyok, ez ezen nem változtat)

csak ma már puhányok, és bele sem mernek gondolni ebbe :D

ha nem egy beteg állatról van szó, akkor miért ne lehetne szeretni? :D belül mindenki egy kiscicaaa.

2011. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

hát elég hülyeség

és ha megöl?

2011. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

utolsó. és honnan tudod hogy én nem öllek meg? -.-'

(ne fenyegetésnek vedd, hanem jusson eszedbe hogy emberekkel élsz együtt)

2011. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!