Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni egy gyilkost?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretni egy gyilkost?

Figyelt kérdés
szerintetek lehet együtt élni és igazán mélyen szeretni egy olyan embert akiről tudjátok hogy ölt már embert?
2011. jún. 11. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát én nem tudnám szeretni. Együtt élni meg pláne nem tudnék vele. Állandóan attól rettegnék, hogy engem is megöl.
2011. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 napietus ***** válasza:
100%
ha katona vagy rendőr, és a hivatása teljesítése közben történt, vagy civil, de önvédelemből illetve mások védelmében, akkor igen. egyéb esetben nem.
2011. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
én mindig attol félnék,hogy velem mikor végez...vagyis...szeretni lehet,de megbizni benne soha.
2011. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Ha mondjuk önvédelemből ölt, akkor szerintem lehet. De ha megkínzott és feldarabolt valakit, akkor nem hiszem...
2011. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Én a lelkem mélyén mindig félnék, nehogy megöljön..
2011. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a második válaszoló véleményét.
2011. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

szerintem csak akkor ha mint a nő mint a ffi PL bérgyilkosok


Ha csak az egyik fél öl/ölt embert nem jó5let,a végén úgyis megöli a másikat.

2011. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha gyilkos, akkor feltételezem, hogy nem hivatásból, vagy önvédelemből ölt. Nem nevezném a rendőröket stb. gyilkosnak.

Egy esetben tudnám (elméletben) szeretni és együtt élni egy gyilkossal, ha az a gyilkos az egyik családtagom. :)

2011. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 napietus ***** válasza:
75%
22:57, őket én sem nevezem gyilkosnak, csak a kérdés kifejtése úgy szólt, hogy: "akiről tudjátok hogy ölt már embert". igen, itt valóban ellentmondás van a kérdés és a magyarázat között.
2011. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést nem lehet megválaszolni. Túl tág körű. Tudni kéne a módot és az indítékot is.

Ha erkölcsileg (nem törvényileg) megmagyarázható jó oka volt rá, akkor igen.

Ha elmebeteg akkor nem.

2011. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!