Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért felejtik el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért felejtik el, hogy a nők mennyi mindent megtesznek értük?

Figyelt kérdés
Ha szakításról van szó, akkor elfelejtik, hogy kimostuk a sz.ros gatyájukat, hogy ápoltuk őket, amikor meg voltak fázva, és már a világ végét emlegették, elfelejtik, hogy meleg étellel vártuk őket haza, kitakarított szobába...Miért? Miért kell lek.rvázni valakit, ha szakítanak vele? És miért kell olyankor elfelejteni, hogy időt, pénzt, energiát áldozott értük?
2011. jún. 10. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20:51-es vagyok

Tudod hogy vagyok mar egy normalis lanyra? El sem tudod kepzelni xd

Sportolok,nem dohanyzok,neha napjan iszok egy sort,tanulok,lanyok szerint szep testem van,de mindig csak a butakat fogom ki :(((

Nem tudom miert van ez,de kezd elegem lenni mar a noi nembol,persze vannak normalis lanyok,te is annak tunsz,de valamiert elterjedt az a Retard stilus,amivel fel lehet vagni

2011. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a 82%-os valaszolo tunik ertelmeslanynak :P nem a kerdezo
2011. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd hogy megtegye veled bárki is ezeket a dolgokat... Tényleg csak azzal lehet így bánni aki hagyja... az ilyen esetek többsége abból adódhat hogy önértékelési gondokkal küzdesz és nem hiszed el te magad sem hogy járna jobb ezért engeded hogy megtegyék ez veled! Ne alázkodj meg soha senkinek!!! Az mondjuk meg a másik hogy egy ilyen ember nem sokat ér a szememben!!! Sokan nem értékelik amijük van de később ugyis rájönnek mit veszítettek! Egyébként meg egy kapcsolat az adok- kapok dologról szól én Pl bármit megtennék a páromért de ugyanezt várom vissza!!! Legyenek elvárásaid neked is és ne vállald be az áldozat szerepét!
2011. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eddig nálam is mindig forditva volt. Szóval megérdemelte, hogy leribancoztam!
2011. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!