Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért felejtik el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért felejtik el, hogy a nők mennyi mindent megtesznek értük?

Figyelt kérdés
Ha szakításról van szó, akkor elfelejtik, hogy kimostuk a sz.ros gatyájukat, hogy ápoltuk őket, amikor meg voltak fázva, és már a világ végét emlegették, elfelejtik, hogy meleg étellel vártuk őket haza, kitakarított szobába...Miért? Miért kell lek.rvázni valakit, ha szakítanak vele? És miért kell olyankor elfelejteni, hogy időt, pénzt, energiát áldozott értük?
2011. jún. 10. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
ja,vagy fordítva.
2011. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó, persze, tisztelet a kivételnek.
2011. jún. 10. 20:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is fel lehet tenni, egyik nem se különbözik a másiktól .
2011. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És meg is választoltad magadnak: a kivétellel kéne kezdeni, nem azzal, aki lekur@z... És máris nem lenne ennyi probléma.


Tudod, (nem bántani akarlak, vagy ilyen) de azért vannak ilyen "férfi"-nak egyáltalán nem nevezhető spóraszerű életformák, mert Ti, nők, hagyjátok magatokat. Hagyjátok magatokat, amikor taplók veletek, hagyjátok, amikor megaláznak, és azt is hagyjátok, hogy le kurv@zzanak, mert nekik nem tetszik valami. Ha az első adandó alkalommal otthagyná az összes barátnője az ilyet, akkor egy idő után leesne a három neuronból álló agyában is, hogy emberként kéne bánni a másik féllel. De amíg van nő, aki hagyja magát, addig lesznek ilyen tulkok.


Itt is igaz a kereslet-kínálat törvénye, sajnos. Ne vedd az ilyet férfiszámba, hanem azzal foglalkozz, aki szeretne, és megbecsülne, csak éppen nem veszed észre :)

2011. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha ez történt Veled, akkor megértem jogos felháborodásod, de mindössze annyi a történt, hogy a pasidból kitört a tahó, feltéve, ha nem jöttél össze mellette vmi másik kannal, mert abban az esetben nem tudom minek hívhatna, na mind1. Igaz nem éltem még együtt 1 lánnyal sem, de akikkel voltam, azok még egy rántottát sem tudtak összeütni, a szobáikban nagyobb volt a rumli, mint az enyémben, de ha Te ilyen vagy annak igazán örülünk mi pasik :) csak ne vetítsd ki ezt a többi lányra is, mert elmúltak azok az idők, amikor ezt ellehetett mondani a lányokról általánosságban
2011. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

"mennyi mindent megtesznek"?


Szart se tesztek a kapcsolatért. Sorra a pofájába röhögtök annak, aki nem jön be nektek, jól helyreteszitek szerencsétlent és még kellemetlen helyzetbe is hozzátok.


Legjobb esetben is, ha van valakitek, szartok az egész kapcsolatba, mert bárkit találhattok, csak "válogatni" kell.


EZ A KÉRDÉS EGY K*RVA NAGY FAKE!


Kezdjük ott, hogy mi minden szart megteszünk, hogy egy tetves igent mondjatok, udvarlunk, bókolunk, fosunk a randiktól, hogy ez se fog összejönni, majd a kapcsolatban egy csomó pénzbe kerültök, jól meg is csaltok minket, sorozatosan hazudoztok a telefonba, msnen, meg a saját szemünkbe. Én 3 éve vagyok nőgyűlölő, mindaddig, amíg tiszteltem a nőket, szartak a fejemre, amióta szarba se veszem őket, mindenki azt akarja tudni, van e barátnőm. Vicces, de már csak azért se fogok egy ribancot se szolgálni. Leszarom hogy tudtok főzni, van hidegkaja meg mikrohullámú.


21/F

2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mennyi mindent megtesztek? =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

MENJEL MAR VISSZA AZ ERDOBE EMBER

a baratnoim egy k@rva piritos kenyeret nem voltak kepesek maguknak elkesziteni,mert mivel ok a nok,nekik jar alapbol hogy a segguket torlom,de a vicces az hogy ez nem az o erdemuk hogy nonek szulettek,de vissza elnek vele rendesen

2011. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak üzenem,h azért mert te összeszedtél egy basz*tt nagy k*rvát aki ezt csinálta vele,azért még nem kell mindenkiről így vélekedni.Részben van benne igazság,de itt is vannak kivételek.Tudod hány lány mit meg nem tenne érte ha a pasi arra kérné,h igent mondjon neki.Nem a plázacicákat és a viselkedésüket kell általánosan értelmezni mindenkire nézni,vannak normális csajok,csak te 1 vagy X csalódás után feladtad,majd rájössz.

A kérdezőnek pedig csak annyit tudok mondani,h sajnos vannak ilyen r*hadékok,le kell őket osztani a p*csába és elküldeni,utána rájönnek,mikor mindenki ott hagyja őket,és vissza sírják még a rendes nőket.

2011. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a 20:40esnek írtam utolsó válaszoló
2011. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez az srácok, én is ezt mondtam, talán, némileg finomabban

,de b@romira egyetértve az általatok leírtakkal!!


20:27-es vagyok

2011. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!