Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 lany nemet mondott arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 lany nemet mondott arra a keresedre, hogy legyen a baratnod akkor nehanapjan eszreveszi, hogy ez meg mindig bant teged? Torodik vele? Vagy nem is erdekli?

Figyelt kérdés
kb 3 hete tortet a nemet mondas...es azita van 1 par nap amikor elegge laccik rajtam,hogy le vok torve...de neha 1 altalan
2009. márc. 20. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Ha látszik rajtad, akkor valószínűleg észreveszi. Esetleg gondolahtja enélkül is.

De nem tudok semmi olyan fizikai v. biológiai törvényről, ami által ezt általánosítani lehetne. (szóval érthetetlen a kérdés is)

2009. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érdekli. Miért tenné.


Te kérdeztél valamit, ő mondott rá egy választ. Ennyi.

600 milló másik csaj van még akit megkérdezhetsz.



25/f

2009. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érzékenyebb és kedvesebb típus, természetesen érdekli.
2009. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kortól függ. Én mondjuk fiú létemre 15 évesen csináltam olyat, hogy egy csaj akart tőlem valamit, de én nem és nem is vettem észre, hogy mit akart. Később nemet mondtam, de hogy milyen bunkón :S Később nagyon megbántam.

Hány éves vagy?

2009. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18...es eleg jo kapcsolatunk volt/van...most kicsit elhuzodtam tole hogy szunjon ez az erzes.
2009. márc. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!