Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak gondjaitok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak gondjaitok a párotok szüleivel?

Figyelt kérdés

pld szemétkednek veletek?

nem szeretnek ?

nem szeretik ha lejársz hozzájuk?

érdekelnek az ilyen dolgok mert sajnos én igy vagyok


2009. márc. 20. 18:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a kort és a nemet légyszi...
2009. márc. 20. 18:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a bnőm anyja azt hiszi, hogy miattam tanul rosszul a lánya, és miattam rontott... pedig a bnőm megmondta nekem, hogy ez rohadtul de nem így van. mindegy, lenyeltem

18/F

2009. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem eleinte nem szeretett a barátom anyuja,mert az exbarátnő volt a szerény,az okos,a stréber jó kislány,aki közben egy kis fifikás leányzó volt.Én meg jöttem a szőkeségemmel,a hülyeségeimmel,meg a nem egészen ártatlan külsőmmel,és ez bezavart az anyujának.Azóta megismert,rájött,hogy nem vagyok egy lotyó,meg buta sem vagyok,mint ahogy szőke hajból levonta a következtetést.Nálunk ez volt,de már tényleg teljesen rendesek velem,és megszerettek.Szerintem nálatok is ez kellene,hogy legyen,próbáljatok több időt együtt tölteni a szülőkkel,hogy ismerjen meg.Ezenkívül a barátod is beszélhetne a szülőkkel,és elmondhatja,hogy szeret,és igazán rendes lány vagy.


17/L

2009. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ennél több idöt...nem fél éve járunk már...
2009. márc. 20. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem anyjával nagyon szarban voltunk...Nem tiltotta a kapcsolatot,vagy hogy náluk legyünk, de folyton beszólt és bunkózott!3 évig bírtam,és szakítottunk!Egy ilyen kapcsolatnak nem láttam jövőjét,mert nem szakíthattam el a páromat az anyukájától!Ja!És az indok az volt,hogy elveszem tőle a pici fiát!Nevetséges...A jelenlegi párom szüleivel szerencsére nagyon jól kijövök, bár a párom már nem a szüleivel él...
2009. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ittis van ez a probléma IS !
2009. márc. 20. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem az anyám utálja a páromat,hanem a párom az anyámat...elég kellemetlen helyzet...1 éve nem hajlandó vele találkozni...
2009. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Engem a párom szülei tagadtak ki. Egyszer láttak, és közölték a gyerekkel, hogy soha többet nemm mehetek a házba, és tettek szép megjegyzéseket rólam és anyuról. Ezek után én se mennék oda,még ha könyörögnének is. Ja, ez volt a kapcsolatunk elején, és már több mint 2 éve együtt vagyunk.

17/L

2009. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát... az én kapcsolatom úgy kezdődött hogy a párom édesanyja elbeszélgetett a fejemmel hogy nehogy összetörjem a fiacskája szívét... utána a párom megtudta éshát... eléggé dühös volt az anyukájára. Hát én előtte is ismertem a nőt de ez az eset után valahogy úgy éreztem hogy eléggé nem kedvel és még mindig úgy érzem.

Meg amikor ottvagyok náluk akkor eléggé kényelmetlenül érzem magam ha az anyja elkezd velem beszélgetni, mert néha fura dolgokat kérdez.Úgyhogy nemvagy egyedül. :) De azért remélem egyszer el fog fogadni, és megfelelőnek talál a fiához.És azt is remélem adnak esélyt megismerni téged a párod szülei és meg fognak kedvelni :)

17/L

2009. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

húú de jó h nálunk nem így van.. bocsi nem örvendezni jöttem ide, csak megnyugodtam h nálunk nincs iylen probléma... nálunk mindenki jóba van mindnekivel, még a pasim anyjáék is jóba vannak anyuékkal, és ez oylan jó.

sajnállak titteket

de vhogy meg kéne oldani

kérdezö: lévvi mond mér el részeletesen mi a baj

hát ha ugy tudunk segíteni ha tudjuk h mi a konkrét baj


16/L

2009. márc. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!