Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » B kosár = teljesen lapos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B kosár = teljesen lapos?

Figyelt kérdés
A B kosár az teljesen laposnak, csúnyának számít? Ciki, ha push-upot hordok, hogy nagyobbnak tűnjön? Több pasi is udvarol nekem, de nem merek összejönni velük, mert mi van ha lekerül a melltartóm, és meglátják, milyen csúnya is vagyok... :S
2011. jún. 9. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Na én pont ezért nem hordtam soha push up-ot :) ha valakinek tetszem, úgy ahogy vagyok, akkor a ruha alatt sem fog meglepetést találni.

Nekem is B-s, és akkor mi van? Nem totál lapos, de tény, hogy nincsenek nagy kannáim. Mivel elég vékony vagyok, szerintem ezzel vagyok arányos. Engem nem zavar, és a 21 évem alatt soha nem kaptam egy fiútól sem negatív megjegyzést a mellméretemre!

2011. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

B kosár az szerintem már egy átlagos illetve ahhoz közeli méret. Ha pedig akad udvarlód bőven akkor nem férnék attól, hogy gond lenne. :)


18F

2011. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 80/B-s melltartót hordok,és nem vagyok lapos.Szerintem felöltözve is látják,hogy kicsi a melled még akkor is,ha push-upot hordasz,úgyhogy nem kell ilyeneken aggódni.
2011. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
85%

Még az ,,A" kosár sem teljesen lapos mert ott is 12cm eltérés van a mell alatt és a mellcsúcson mért méret közt.

Szerinted azért mert meglátják a melleid akkor majd csúnyának fognak tartani ?:)

Többen is udvarolnak Neked, szóval látod tetszel nem is egy "pasinak". És ha szeretnek akkor már főleg nem az fog számítani hogy Neked most B-s vagy D-s a melled.

2011. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom, de itt most tényleg nem a méret a lényeg, senki sem először a melledbe fog beleszeretni, másrészről a kisebb mell is lehet szép :)
2011. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá a push up hátránya férfiszemmel, hogy ha odakerül a dolog, akkor várod amit látsz és nem azt kapod amire gondoltál. Na az nem jó senkinek sem.

Hordj sima melltartót, akinek tetszeni fogsz annak push-up nélkül is tetszel majd.

2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem férfiként semmi bajom a kis mellű lányokkal, sőt ők jönnek be!:D A push-up-os melltartóktól viszont kiráz a hideg, pont az átb*szás miatt!
2011. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is kis melleim vannak, és én is sokáig paráztam attól, hogy jajj, mit fognak szólni. Amikor megismertem a mostani barátomat, és odakerült a sor, hogy lekerült a melltartó, látta rajtam, hogy valami miatt "szorongok", megkérdezte..én elmondtam, de ő kinevetett, átölelt és megkérdezte, hogy szerintem akkor velem lenne most?! Azóta nem érdekel, hogy milyen kicsi is a mellem. A barátomnak megfelel, engem nem érdekel, más meg le van szarva! :)
2011. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 husdo válasza:
B-s az nem gáz sőt:-) szerintem ne aggódj miatta. Bőven vanna srácok akik a kis mellet szeretik:-) A push-up az már szerintem gázosabb. ez egy kicsit olyan hogy eddig volt a kampány kisapám és törődj bele hogy ez van:-) de visszatérve a B-s az tökéletes:-)
2011. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is 80B-s pushup melltartóba..sajnos csúcsos melleim vannak és angyon nagy a mellbimból és csúnya mellem van de amelltartbóvan olyan jó mármint hát gondolom , mert több fiú is fogdosta meg mondták h jó meg a barátnőim mondták hogy az egyik perverz ismerősöm állandóan a melleimről beszél h meg akarja fogni meg ilyenek.. szóval.. gondolom akkor nem lehet rossz.:D
2011. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!