Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help. önkielégités után, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help. önkielégités után, vagy tampon felhelyeséz után, miért csip a vizeletem? és miért véres az eszköz? Nagyon fáj. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
:(( nem tudja senki.és nem is akarom anyumnak elmondani.nagyon rossz érzés,miután elmegyek wc-re,utána 2 orát csip és szur odalent....és ez van mindig amikor "magamhoz nyulok" ...értelmes válaszokat.nagyonköszi.
2011. jún. 3. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lehet ,hogy túl durván csináltad vagy nem izgultál fel eléggé és odabent valami kisebesedett és a pisi meg marja.

Én a helyedben elmondanám anyukámnak ő tud segíteni csak rajtad.Meg hova jut a világ ,ha a gyerek a saját anyukájában nem bízik?

2011. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 compactegon ***** válasza:
ujjal, vagy segédeszközzel történt a baleset?
2011. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

segéd eszköz,de én ugy szégyelem magam :((((

de minden önkielégités után ez van....kb egy fél éve...az előtt meg nem volt ilyen....

2011. jún. 3. 13:53
 4/12 A kérdező kommentje:
ja,meg a vizeletet sem tudom tartani....
2011. jún. 3. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy? Mikor volt az utolsó szexuális együttléted fiúval és mikor tapasztaltál először ilyen jeleket? Ha nem vagy elég nedves akkor kidörgölődik a bőr, akár ki is sebesedik és apró vérpettyek is előfordulhatnak. Mennyire szokott véres lenni az eszköz? Ez amúgy csak akkor van ha a "bejáratnál" van a felszíni hámsérülés, és akkor ott érzed hogy csípi a vizeleted. Bármilyen szexuális együttlét után különben nem egészséges ha csíp, éget meg ilyenek. Ha nem a nedvesedéssel van gond, akkor összeszedhettél valamit, vagy gomba is lehet. Jobb lenne ha ellátogatnál egy nőgyógyászhoz. Ha anyukád előtt ciki, mert hiszen nem mindenkinek jó a kapcsolata a szüleivel, egy nőgyógyász előtt igazán nincs miért zavarba jönnöd.
2011. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14:19 folytatása

Most nézem. Mikor nem tudod tartani a vizeleted? Tényleg menj nőgyógyászhoz. Ő majd segít. Nem tudom hány éves vagy, de szülő nélkül is lehet menni.

2011. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok... és nem voltam még fiuval...és kicsit véres..de nem is vér hanem olyan váladék szerü piros akármi..
2011. jún. 3. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen segédeszközt használsz és hogyan? Nem elképzelni akarlak. Próbálok rájönni mi okozhatja a bajod.
2011. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, ha még nem voltál együtt senkivel, akkor azért van a váladék és vérszerû valami, mert nagy bizonyossággal megsértetted a szûzhártyádat, vagy a hüvely falát, de az elsõ eset a valószínûbb. Azért csíp és fáj, mert a vizelet sós, megcsípi a sérülést.

Amikor 16 voltam, nem feküdtem le még a párommal, de pettingeltünk olykor meg ilyenek. Amikor megujjazott egyszer, nekem is megsérült bent valami, mondta is, hogy érezte mintha megpattant volna a szûzhártyám. Picit csípett pisilés után és nagyon picit vérzett az eset után, de csak nagyon picit. Nem szakadt át teljesen, csak mensérült. Akkor pár napig nem ért "ott"hozzám, mert fájt, de amikor ismét megtörtént, akkor utána megint 1-2 napig csípett és fájt. Amikor teljesen elvesztettem, csak azután maradt el ez a kellemetlenség.


Viszont a vizelettartási probléma nem tudom mire utalhat, menj el egy dokihoz vagy keress egy olyan oldalt, ahol orvosoktól lehet kérdezni és viszonylag hamar válaszolnak is. Az alábbi linken egy ilyen oldal van, használtam én is, hasznos tanácsokat írtak.



[link]

--> Dr. Hamvas Ferenc szülész-nõgyógyászt ajánlom, görgess kicsit lefele és megtalálod :)


Remélem tudtam segíteni, de ha nem javulsz vagy valami, akkor mindenképp dokihoz kell menni.

2011. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm.

az a helyzet hogy nem az első,és nagyobb tárgyakat is használtam...

régebb soha nem fordult elő ilyesmi,de most egy fél éve minden ön kielégitésnél jelentkezik hogy utána csip a vizete nagyon,és oda lent is...ezért nem is csináltam gyakran az utobbi időben...most is ugy vagyok hogy nagyon rosszul érzem magam mert iszonyuan csip,pisilés után is kb 1-2 oráig... és ez kb már 5-6 napja nem mulik el.... olyan érzés mintha fel fáztam volna,de sokkal erősebb...:(

2011. jún. 7. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!