Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott néha fájni a tampon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott néha fájni a tampon felhelyezése?

Figyelt kérdés
nekem vannak időszakaim (főleg a nyár) amikor tampont használok, télen inkább a betétet szoktam. Amikor tampont helyezek fel, akkor néha megijedek, és összehúzódik a hüvelyem, aztán szúró érzések jönnek elő a bejáratnál. ez nálatok is előfordul?
2011. máj. 27. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni néha, hogy miután felteszem nagyon megfájdul a hasam.
2011. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott ilyen lenni, mert nem ijedek meg. Le is írtad, hogy neked akkor van ilyen, amikor felhelyezed a tampont és megijedsz. Ilyenkor összeszűkülsz, szárazabbá válsz és ezért nehezebben megy a tampon felhelyezése. De miért ijedsz meg?
2011. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is néha kellemetlen...de hát nem is izgulok a tamponra, szóval száraz maradok, így megesik a kellemetlenség.
2011. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mini egész jól felmegy, bár sokszor érzem h karcol, de a normált alig bírom feltuszkolni. Van, hogy fel is adom, pedig én nem ijedek meg, csak szimplán nem csípi a vaginám, ha száraz vattatömbökkel dörzsölik a falát.
2011. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!