Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántott, hogy vághatok vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott, hogy vághatok vissza?

Figyelt kérdés
Utálom a taktikázást, de most úgy feldühített (az a fiú aki tetszik és ismerkedünk éppen), hogy nagyon szeretném neki visszaadni. Nem írom le mit csinált, de hülyének néz és játszadozik. (igen, én meg vagyok az a marha akivel ezt meglehet tenni) Holnap találkozunk, csináljak úgy mintha mi se történt volna (ő nem tudja, hogy én tudom, hogy bunkó volt)legyek vele hűvös, beszélgessek más fiúkkal vagy tisztázzak vele mindent, konkrétan és őszintén? Kérlek segítsetek!
2009. márc. 17. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Visszaadni? Hát először is döntsd el, hogy óvodás vagy-e vagy felnőtt... Utána válassz, hogy a, "vele hűvös, beszélgessek más fiúkkal " vagy b, "tisztázzak vele mindent, konkrétan és őszintén". Ennyi az egész...
2009. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hmmm lányok szoktak csinálni ilyesmiket. És a fiúknak sem tetszik a dolog.


Szerintem ezután kerüld el messziről, viselkedj természetesen, ha beszélni akar veled, akkor meg vedd semmibe. Mivel tetszel neki, és így viselkedsz, ez elég érvágás lesz neki. Te ne magyarázkodj szerintem.


25/f

2009. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tisztázás nem jelent magyarázkodást...
2009. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt tartom a legtisztábbnak, de mivel ő nem tudja, hogy én tudom, az őszinteség jelen esetben számonkérésnek hatna. Ahhoz pedig nincs jogom.
2009. márc. 17. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
És mit is érsz el, ha visszavágsz? Hiszen akkor azt sem tudná, hogy miért! Nem lehet neki azt mondani, hogy bocs, megtudtam, hogy bunkó voltál és ez nekem nem jön be?
2009. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia:)

Őszintén nincs annál jobb"visszaadás",ha le sem sz*rod kb..egy darabig. Ne reagálj neki ,ne "keressd"..

2009. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!