Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi homokos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homokos férfi mostanság és miért bámulnak meg? K. urvára fusztrál!?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Sokféle magyarázat létezik erre. Sokak szerint nincs több, csak mostmár felvállalják, na én ezt nem hiszem el, szerintem is egyre több van.

Szólj neki,hogy ne bámuljon, remélhetőleg abbahagyja, engem is idegesítene.

2011. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F vagy L vagy kérdező? :)
2011. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod,hogy homokosok? Mondj pár konkrétumot ,hogy az általad homokosnak tartott valakik azok -e tényleg..Csak kíváncsi vagyok.
2011. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

engem vasárnap parkban bámult egy srác, annyira ciki volt, mert kutyámra a szokásos sétára vittem, és pont megállt valamit szaglászni egy szerintem meleg srác meg 20 méterre napozott, és végig bámult. próbáltam kutyámat elhúzni, de csak azért sem akart jönni... szerintem ott leizzadtam vagy 1 kilót abban az 1-2 percben..

és még nekem volt égő.. mocskos köcsög

2011. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a héten a strandon láttam kettőz 100% hogy azok voltak (kigyurt, fecske, egymás kengetés) rideg,én mindig simán át öltözöm gyorsan a strandon de ezek elöl inkább mentem kabinozni
2011. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, én meleg létemre nem találkozom annyival. Az utcán engem nem bámult meg egy meleg fiú sem. Nincs mindenkinek a homlokára írva hogy meleg.

Kérdező, ne foglalkozz azzal, ha megbámulnak. Tedd túl magad rajta. Nem lehet az, hogy esetleg valami miatt bevonzod őket?

Vagy a másik, ami jellemzőbb, hogy túl ígényesen öltözöl, olyan a megjelenésed és akkor még csodálkozol, hogy megbámulnak.

2013. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!